Nowy rok numerologiczny - rytuał
#1

We wrześniu zmienią się nam lata numerologiczne (16.09 o godz 4.12 rano). Jest to dośc magiczny czas, podczas którego, tak jak z resztą w czasie nowego roku kalendarzowego, zagwarantować można sobie w magiczny sposób to, czego życzylibyśmy sobie mieć dostatek w roku kolejnym.

Słyszałem gdzieś (i uskuteczniałem rok temu), że w momencie zmiany roku numerologicznego, dobrze jest mieć przy sobie jakieś banknoty, w ręku lub przy ciele, stanika nie nosze ale niby też działa Głupek W zeszłym roku dodałem jeszcze do tego taką małą przyjemną sprawę, a mianowicie rozrzuciłem kilka stówek na łóżko i "spałem" na pieniądzach Rotfl hehehhe wiecie jakie fajne uczucie podrzucać kasę nad siebie i być w jej deszczu Ok Dodam że w tym roku udało mi się zmienić pracę na lepszą, a na 2 dzień znalazłem na parkingu 150 zł (akurat na książkę na którą nie miałem wtedy przeznaczonej kasy) więc w tym roku powtórzę wizualizację. Polecam.

Aha paliłem też w tym momencie jakąś świeczkę ale tylko na ten moment, czyli z 5 minut.

Znacie może jeszcze jakieś zwyczaje, czy sposoby na zaczarowanie pozytywne nowego roku Prosi

Pozdrawiam
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości