Śmierć w tarocie
#48

Dzina napisał(a):Myslalam o jednej karcie np jedna na miesiac. U mnie 5 pucharow wyskoczyo na wrzesien, no i boje sie o Mame
Nie. Luks mi kladl w grudniu i tak sobie czytam i mysle o tym co sie sprawdzilo. A poza tym ciekawi mnie to czy smierc ukazala sie komus z Was
To karta ogólno-miesięczna, nie rozpatrywałbym jej pod takim kątem. 5 pucharów może pokazywać wiele rzeczy, przede wszystkim negatywne emocje, żal, smutek, ale sama w sobie nie wskazuje przyczyny. Wróżba może się też najnormalniej w życiu nie sprawdzić. Akurat taki rozkład zrobiłem też sobie. 5 pucharów mam akurat na maj i musze powiedzieć, że poza nietrafionym ulokowaniem uczucia, które zresztą swój początek miało bardziej w kwietniu, nic w tym klimacie się nie stało. Natomiast w tym miesiącu bardziej to odczułem i być może stąd taka karta. Natomiast w kwietniu dowiedziałem się o poważnej chorobie mojej Cioci. Żeby było "śmiesznie", w kwietniu widniała 9 pucharów... Czasem karty się nie sprawdzają, zwłaszcza jeśli się kładzie na dłuższy okres czasu. Co ciekawe, mi osobiście bardziej sprawdzają się te postawione w dniu urodzin. Wydaje mi się, że w szczególne dla nas dni karty też traktują nas szczególnie.

Co do samej śmierci, to nigdy nie kładłem nikomu kart na taką sprawę, a spontanicznie nie widzę takich odpowiedzi, gdyż uznaję zasadę - konkretne pytanie = konkretna odpowiedź na to pytanie, a nie jakieś inne sugestie. Inne sugestie to jeśli jakaś karta wyleci mi podczas tasowania, albo się odwróci przodem. To uważam za dodatkową informację.
Co do kart mogących sugerować śmierć czy pogrzeb to dla mnie przede wszystkim Wisielec (agonia, martwa cisza), Wieża (katastrofa życiowa, pogorszenie stanu zdrowia, choroba jako taka), 5 pucharów (żal, tęsknota, żałoba), 6 pucharów (ponoć pokazuje stypę), 3 mieczy (przykra wiadomośc, pogrzeb), 4 mieczy (trumna, pogrzeb), 10 mieczy (jak 4 mieczy).

Jeśli są jakieś problemy zdrowotne w rodzinie, to zawsze możesz zapytać kogoś o te sprawy (ale pamiętaj, że pytanie zadaje się w formie pozytywnej - czy ktoś wyzdrowieje, a nie czy umrze x] ). Wróżbę na dany miesiąc też możesz dodatkowo spróbować, ale to bym sugerował zrobić dopiero w sierpniu. Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości