Śmierć w tarocie
#84

Dokładnie... ja miałem kiedyś sytuację która może podchodzić pod to pytanie (jeśli dobrze zrozumiałem) - mianowicie kładłem kilka razy karty na ducha. Boi się Już opowiadam Rotfl ... a wiec kilka razy w moim rodzinnym domu dochodziło do tzw. zjawisk paranormalnych w postaci wizyt duchów Boi się Proszono mnie wtedy o postawienie kart na pytanie kto to był czego ta osoba chce, potrzebuje...
Często wtedy pojawiały się karty 8 mieczy, 2 mieczy, 7 kielichów plus karty np. związane z rodzina jeśli był to jakiś krewny lub jakaś inna wskazówka pomagająca określić mniej więcej kto to był.
Ostatnia taka sytuacja miała miejsce jakieś pół roku temu. Moja bratanica obudziła się w nocy i zobaczyła siedzącego przy o dziwo zamkniętym laptopie mężczyznę... Myśląc że to jej młodszy brat okrzyczała go i ze złością zapytała co robi tak późno w nocy przy jej biurku i czemu nie śpi... Gość podniósł głowę i spojrzał jej prosto w oczy - o zgrozo zobaczyła twarz starszego mężczyzny - przestraszona schowała się pod kołdrę.

Kładliśmy karty i wyszło że to nikt z rodziny ale znana jej osoba którą ostatnio odwiedziła i której wydarzyło się coś złego... wtedy przypomniała sobie że odwiedziła ostatnio grób kolegi jej dziadka który zginął jakiś czas temu i którego grobu nikt nie odwiedzał... Zapaliła mu znicza przy okazji wizyty na grobach bliskich. Wtedy skojarzyła fakty i zorentowała się że duch był baaardzo do niego podobny (na ile da się to poznać w nocy) - pewnie przyszedł jej podziekowac Ok

było jeszcze kilka takich sytuacji ale to nie wtek o tym...

Podsumowując - mi osobę która odeszła i przyszła jako duch - pokazują takie karty jak 6 mieczy, 2 mieczy i 8 mieczy

nie wiem czy o to chodziło Język

pozdrawiam

s
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości