Śmierć w tarocie
#23

Hej, trzy dni temu po raz pierwszy karty ukazały mi fizyczną śmierć. Bardzo wstrząsające przeżycie. Robiłam "rutynowy" przegląd moich talii, sprawdzałam w jakim są stanie, czy im nic nie dolega Oczko Przeglądam czasami talie by przypomnieć sobie niektóre i tak dalej i tak dalej...Zatrzymałam się przy talii Doreen Virtue "Anielski Tarot". Zauważyłam, że karty nie są zbyt dobrze potasowane i często ułożone są po kolei. Bez większego skupienia zaczęłam je tasować (rozmawiałam wtedy z przyjacielem na Skype także koncentrowałam się na rozmowie). Ku mojemu zdumieniu już po chwili kilka kart dosłownie "wystrzeliło" , zdziwiona odłożyłam je na bok i chciałam dokończyć tasowanie, ale sytuacja się powtórzyła, znów z impetem wyleciało parę kart. Gdy skończyłam , zerknęłam na pozostałe karty. Było ich całkiem sporo bo aż 7. Niestety nie byłam w stanie niczego logicznego z nich wyciągnąć. Myślałam ,że może dotyczą przyjaciela z rozmowy na Skype, ale nic nie pasowało, wraz z mężem też mamy teraz małe kłopoty więc próbowałam to dostosować do naszej sytuacji. Karty z pozoru nie wyglądały groźnie ale budziły we mnie jakiś lęk. Mój mąż zerknął na karty i w jego głowie pojawiło się imię przyjaciela naszej rodziny, niemalże jej członka, ale karty też pozornie nie odzwierciedlały jego sytuacji obecnej. No i wczoraj wszystko się wyjaśniło. Okazało się ,że zmarła bardzo bliska osoba naszego przyjaciela rodziny, niemalże jak jego młodszy brat, jego ciało zostało wyłowione przez nurka. Gdy wczoraj spojrzałam na karty wszystko w nich było, opis osób (przyjaciela i zmarłego) jego śmierć, a także ostrzeżenie dla mnie. Ponieważ, gdy wyciągnęłam karty chłopak jeszcze żył... miał iść z naszym przyjacielem na koncert ale odmówił i poszedł w zupełnie inne miejsce i tam zginął... Przeraża mnie ,że zazwyczaj informuję znajomych jeżeli otrzymuję takie wiadomości, tym razem tego nie zrobiłam. Mam ogromnego doła poniekąd, bo być może gdybym dała znać chłopak by jeszcze żył. Wiem,że nie mam takiej siły sprawczej, ale nie umiem pozbyć się tej myśli. Także ludzie, którzy chcą widzieć smierć w Tarocie niech to sobie przemyślą, bo to nie takie łatwe dla psychiki. Smutny
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości