2 denarów
#4

2 Denary

2 Denary jest to karta która w kartach sytuacyjnych bardzo często przedstawia – Crowle’y ja nazwał „zmianą”. Natomiast to nie jest zmiana która przynosi realną taką zmianę gdzie wydarza się coś w naszym życiu lub my podejmujemy decyzję , która radykalnie zmienia naszą sytuację.
Ja bardzo często tą kartę nazywam, że to jest „zmiana kosmetyczna”. Jest to pewnego rodzaju energia, która obraca się cały czas w kółko.
Zachowanie z poziomu 2 Denarów nie wprowadza sytuacji gdzie zyskujemy coś więcej niż już mogliśmy mieć jakiś czas temu. Jest to tak jak powiedziałam – dla mnie karta troszeczkę kręcenia się w kółko. Jest to oczywiście karta przepływu pieniędzy i pewnego rodzaju zarządzania tymi pieniędzmi gdzie w dniu codziennym my możemy powiedzieć ,że przychód równa się rozchód czyli nie ma deficytu ale też nie ma do końca możliwości , zawsze jest taki moment punktu zerowego gdzie mamy poczucie, że jeśli będzie jakieś opóźnienie w naszym przypływie gotówki to możemy dostać tej materialnej czkawki aczkolwiek ona wskazuje na to, że nie będą się działy tego typu historie.
2 Denarów jest tez pewnego rodzaju powierzchownością. Jest to zmiana kosmetyczna czyli działania , które się dokonują w obrębie tej karty nie są działaniami tzw. Strategicznymi. One nie prowadzą ani nas ani osoby która pod wpływem tej karty funkcjonuje do przekraczania jakichś radykalnych etapów. Ta powierzchowność przede wszystkim wykazuje się tym , że nie ma w tej karcie określenia na zasadzie deklaracji. Jest to takie troszkę ( ja to zawsze się śmieję ) – „albo się uda albo się nie uda. „
I mniej więcej tego rodzaju energie symbolizuje sobą ta 2 Denarów.
Oczywiście jest to poziom gdzie dwójki w ogóle wskazują na dualizm. Więc często 2 Denarów będzie wskazywała na utrzymanie wpływów w dwóch miejscach.
Jeśli chodzi o kwestie materialne jest to bardzo pozyskiwanie pieniędzy z dwóch źródeł , które albo się na siebie nakładają albo są jakby realizowane równolegle. Natomiast nie wymaga od nas ta realizacja podejmowania kluczowych decyzji.
Często jest to właśnie ta karta , która wskazuje na np. niepełny wymiar godzin. Czyli gdzieś pracujemy na pełny etat , gdzieś pracujemy na pół etatu albo gdzieś pracujemy na pół etatu , w innym miejscu na pół etatu, w efekcie końcowym niby mamy ten cały etat ale tak naprawdę on jest dwuczłonowo stworzony.
I dwójki w ogóle wskazują na ten rodzaj dualizmu . Przy czym dwójki przede wszystkim pokazują nam jakby dwie płaszczyzny z których dana sytuacja jest rozpatrywana. Płaszczyzna czasu teraźniejszego i płaszczyzna przyszłości w kontekście której my stajemy przed koniecznością albo wejścia w ta przyszłość albo wykonywania wszelkiego rodzaju ruchów , żeby symulować swoje wejście jednocześnie nie zmieniając swojej pozycji dotychczasowej.

2 Denary - będzie podchodziła do wielu rzeczy na luzie.
Czyli jak będzie reagowała na zaproszenie? – przeliczy sobie, przeanalizuje , nie będzie zbyt wiele oczekiwała , że osiągnie, z drugiej strony będzie się cieszyła jeśli w ogóle cos osiągnie. Stąd nie występuje przy energii 2 Denarów jakiś sensowny plan do realizacji.

Co zrobi 2 Denarów w relacji związku?
- będzie się przemieszczała pomiędzy dwoma układami partnerskimi jednocześnie w żadnym z nich nie będąc bardziej, w żadnym z nich nie będąc mniej.
Jest to pewien rodzaj wyważenia sytuacji. Mało tego 2 Denarów może realizować w takiej formule podwójny układ partnerski gdzie te światy się dotykają. Osoba potrafi tak żonglować sytuacja gdzie obydwie te strefy ma pod kontrolą a jednocześnie żadna z nich nie jest głównym celem.
------------------------------------------------
( oprac. na podstawie programów T. Danuty)
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości