Wróżka lub pytająca są w ciąży - wróżymy?...
#48

Wróżenie w ciąży jest mieszaniem w energii, ale np jak wróży się komuś śmiertelnie choremu to się chyba też miesza ? Rotfl
Chociaż sama bym chyba bała się powróżyć i jednej i drugiej osobie. Zaleciłabym raczej rozmowę z aniołami i prośbę o wsparcie niebiańskich istot Uśmiech

Ja bym wolała jednak wypowiedzieć na główne pytanie.

Moim zdaniem kobieta w ciąży powinna uważać wróżąc. Może mniej intensywnie? Ale na pewno mocniej i lepiej oczyszczać siebie i karty po seansie. Przestrzegać, a nawet zaostrzyć swoje własne przepisy BHP względem wróżb. Dbać o własne bezpieczeństwo i dziecka, aby żadne paskudztwo się nie przykleiło. Ochraniać, oczyszczać itp. W takim stanie chyba jest się bardziej podatnym na energie z zewnątrz: oczywiście te dobre, ale niestety i te złe. Wróżąc w pewien sposób otwieramy się na to co niewidzialne. Tak bardzo luźno z tematem skojarzył mi się Nienarodzony Stres
Chociaż mnie osobiście przeraża, że ani jeździć konno nie będę mogła ani wróżyć. Chociaż oglądałam zawody WKKW gdzie pani wystartowała w 7 miesiącu ciąży Boi się Więc chyba z jednym i z drugim trzeba uważać i podchodzić rozsądnie po prostu.

Nie pozwól się zadomowić swojemu nieszczęściu.
Call the Midwife
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości