Związek karmiczny - jak obliczyć?
#28

Linari napisał(a):Może  to być twoja pierwsza inkarnacja tutaj, albo inkranowałeś się w miejscu w któym nigdy nie byłeś, z ludźmi których nigdy nie poznałeś.
Biorąc pod uwagę to  w jakim stylu piszesz (mocno teoretyzujesz), obstawiam że jesteś tu po raz pierwszy. Kwiatek Przysłalli cię jako  obserwatora. Rotfl
Swoją drogą, dostałeś jednego dnia aż  210 punktów reputacji  (rekord forum) od pani Krystyny i to nie wiadomo za co.Może ona cie skącik zna?  Buziak
Ja jestem sceptykiem i wierzę w to co mogę zweryfikować.  Uśmiech
W karmę specjalnie nie wierzę, chociażby dlatego, że jest kilka koncepcji karmy. To tak jak z religią... jest kilka rodzajów, niech mnie ktoś przekona, że któraś jest wlasciwsza. Zarówno Karma i religią są wygodnymi tłumaczeniami pytań egzystencjonalnych stąd takie twory myślowe jak związek karmiczny i miłość karmiczna. Oczko 
Nie wierzę także w uzdrowienia anielskie, uzdrawianie rodu, drzewa genealogicznego, armię anielska, świętą pochodnie ognia sprawiedliwośc, płaszcze ochronne i inne rzeczy, którymi zajmują się telewizyjne wróżki dla pieniedzy (np: wróżbita Zefir, Dorota Haładyn Biel, niegdyś wróżbita Dawid - wymieniam tych celebrytów w celu ustalenia uwagi, pokazania o co mi chodzi, swoją drogą świetny patent na kasę, wmówić komuś ze w którymś pokoleniu coś tam coś tam i na wizji to oczyszczyc - klient kasę wydał, ale zweryfikować wykonanie zlecenia już nie może bo nie ma takiej fizycznej możliwości). Karty klasyczne czy też karty tarota działają jako narzędzie dywinacyjne i póki co współczesna psychologia nie bardzo potrafi sobie z tym poradzić. Tłumaczenia i samospelniajacej się przepowiedni nie wytrzymują naporu argumentów. 


Chcesz mi powiedZieć, że punkty reputacji dostałem od Pani Krystyny po znajomości? Może po prostu przygladnela się moim wpisom i doceniła mój wkład chociażby w prezentowanie nowych talii. Raczej tak bym to tłumaczył, a nie tym że znamy się sprzed 600 lat :o
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Związki karmiczne jak obliczyć? - przez Energetyczny - 16-12-2016, 10:41
RE: Związki karmiczne jak obliczyć? - przez matra - 11-05-2019, 21:55



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości