Związek karmiczny - jak obliczyć?
#30

(03-09-2019, 05:02)Linari napisał(a):  Oj, rozjeżdżasz temat.

"Ja jestem sceptykiem i wierzę w to co mogę zweryfikować".

Ile procent twoich przepowiedni się spełnia?
Rozjeżdżam w jakim sensie?

Nie wiem jaki procent moich przepowiedni się spełnia, bo nigdy tego nie liczyłem.
Mam taki system pracy, że wraz z wróżbą daje przekazuję układ kart, dzięki czemu jak ludzie weryfikują wróżbę ja mogę zweryfikować swój odczyt. I muszę stwierdzić, że niespełnienie wróżby wynika raczej z błędnego odczytu niż z tego, że karty sobie a rzeczywistość sobie...

Chociaż czasem mam wrażenie, że ludzie na chama wręcz wykolejają wróżbę - przykład: wg kart związek ma się dobrze i para będzie razem, no to osoba pytająca pewna jest siebie i urządza karczemną awanturę partnerowi, no bo przecież w kartach wyszło, że i tak będą razem. Efektem awantury jest rozpad związku. Drugi przykład: w kartach wyszło, że osoba dostanie pracę, więc ta osoba nie szuka pracy, nie wysyła CV, no bo w kartach wyszło, że praca będzie.
I tutaj się zastanawiam, czemu karty nie uwzględniły takiego zachowania, a może uwzględniły tylko ja to źle przekazałem klientowi?

Tak czy owak, to można zweryfikować, przyjdzie taki czas, w którym można powiedzieć, że wróżba się spełniła bądź nie. Natomiast o karmie tego powiedzieć nie można... no bo kiedy zweryfikować czy karma została przepracowana? W kontekście związku karmicznego, fakt iż w naszej numerologii częściowy zapis jest zbieżny z zapisem innej osoby o czym tak naprawdę świadczy? O tym, że mamy coś podobnego, a nie o tym, że musieliśmy się spotkać. Na tyle milionów ludzi, zapewne znacznie więcej osób ma podobną kombinację liczb, a w cale ich nie spotykamy. I tu oczywiście znów przychodzi z pomocą pojęcie karmy i inkarnacji - mianowicie, to że nie spotkaliśmy tej osoby teraz nie znaczy, że nie spotkaliśmy jej 300 lat temu, albo nie spotkamy jej za 1000 lat, można w to wierzyć, bo sprawdzić tego nie ma jak.
Karmę trzeba przyjąć na wiarę, jako dogmat. Karma odpowiada na pytanie o przyczynę i sens - podobnie jak religia... dlaczego mam wierzyć w karmę a nie w życie wieczne w niebie? Jedno i drugie jest przecież abstrakcyjne.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Związki karmiczne jak obliczyć? - przez Energetyczny - 16-12-2016, 10:41
RE: Związki karmiczne jak obliczyć? - przez matra - 11-05-2019, 21:55



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości