29 września - święto Archaniołów
#1

29 WRZEŚNIA--ŚWIĘTO TRZECH ARCHANIOŁÓW-MICHAŁA,RAFAŁA I GABRIELA.

RYTUAŁ DO ARCHANIOŁÓW:

Potrzebne są:
-3 filoletowe świece
-białe kwiaty,np 3 białe lilie-są to ulubione kwiaty aniołów
Należy wybrać 1 intencję,w jakiej chcemy zrobić rytuał:zdrowie,uczucia albo finanse.


Kwiaty ustawiamy na stole,lub gdzieś gdzie nie będą nam przeszkadzać,a tylko uprzyjemnią nam widok.
Odprężamy się,koncentrujemy.
Na swiecach grawerujemy swoje imie,nazwisko,datę urodzenia i intencje.
Uczucia--Odcinam się od wszelkich negatywnych związków uczuciowych i partnerskich w moim zyciu.
Finanse--Odcinam się od wszelkich problemów finansowych,długów i jakichkolwiek strat w moim zyciu.
Zdrowie--Odcinam się od ..takiej i takiej choroby,złego samopoczucia,blokad.

ARCHANIOŁ MICHAŁ
Smarujemy swiece oliwą i zapalamy pierwszą dla Archanioła Michała,mówiąc:
-Zapalam świecę dla Archanioła Michała w intencji odcięcia od negatywnych związków uczuciowych i partnerskich w moim zyciu.Niech tak się stanie a więc tak jest.-lub
-Zapalam swiecę dla Archanioła Michała w intencji odcięcia się od wszelkich problemów finansowych.Niech tak się stanie a więc tak jest-lub
-Zapalam świecę dla Archanioła Michała w intencji odcięcia od wszelkich problemów zdrowotnych.Niech tak się stanie a więc tak jest-
Następnie wzywamy Archanioła Michała mówiąc:
-Proszę Cię Archaniele Michale o odcięcie wszystkich negatywnych związków,energii,problemów uczuciowych,problemów z samotnością lub innych negatywnych rzeczy z mojego życia.Niech tak się stanie a więc tak jest.-lub stosowną formułkę dotyczącą innej sfery,w zależności kto jaką wybrał.
Łączymy się z energią Archanioła.Możemy Go sobie wyobrazić stojącego za nami,i wizualizować jak raz na zawsze odcina mieczem wszystkie tendencje do wchodzenia w negatywne toksyczne związki.Problemy finansowe bądź zdrowotne.
Wizualizować należy tak długo,aż wszystko zostanie odcięte.
Następnie dziękujemy Archaniołowi mówiąc
-Archaniele Michale,dziękuje Ci że jestem we wspaniałym związku,jestem szczęśliwa,kocham i jestem kochana-lub
-Dziękuję,że mam dobrą pracę i mam zawsze nadmiar swoich własnych pieniędzy-lub
-że jestem zdrowa na ciele i duszy.-w zależności kto jaką wybrał sferę.

ARCHANIOŁ RAFAŁ

Drugą świecę przeznaczamy dla Archanioła Rafała.
Grawerujemy na świecy swoje imię,nazwisko i datę urodzenia oraz intencje-
Uczucia--Uzdrowienie mojego zycia uczuciowego,moich relacji,związków.
Zdrowie--Uzdrowienie ciała fizycznego i psychicznego.
Finanse--Uzdrowienie moich finansów.
Smarujemy świecę oliwą i zapalamy ja,mówiąc:
-Proszę Cię Archaniele Rafale o uzdrowienie moich relacji uczuciowych i aby pojawił się w moim życiu partner najlepszy dla mnie.Niech tak się stanie,a więc tak jest.-lub prośba odpowiednia do naszej intencji.
Zamykamy oczy i wzywamy Archanioła Rafała by przybył do naszego zycia i pomógł uzdrowić daną kwestię.
Wizualizujemy sobie znów,że Archanioł Rafał stoi za nami i rozświetla swym potężnym zielonym swiatłem nas,naszą aurę i wszystko co nas w życiu spotkało.
Na końcu dziękujemy za przybycie i uzdrowienie danej kwestii naszego zycia.


ARCHANIOŁ GABRIEL

Trzecią swiecę przeznaczamy dla Archanioła Gabriela.
Grawerujemy na swiecy swoje imię,nazwisko i datę urodzenia oraz piszemy:
-Jestem w satysfakcjonującym mnie,pełnym wzajemności związku-lub
-Jestem w pełni zdrowa-lub
-Jestem osobą bogatą,niezależną finansowo,posiadam zawsze nadmiar swoich pieniedzy.
Smarujemy swiecę oliwą i zapalamy ją mówiąc:
-Archaniele Gabrielu proszę Cię,żebyś zaniósł moją modlitwę i zesłał mi łaskę i błogosławieństwo od najwyższego Boga.Niech tak się stanie a więc tak jest.-
Wzywamy Archanioła mówiąc:
-Wzywam Cię Archaniele Gabrielu i proszę o pomoc w zaniesieniu i wysłuchaniu mojej prośby i o błogosławieństwo od Najwyższego Boga na moje zycie.-
Nastepnie wizualizujemy jak z nieba spływa na nas energia błogosławieństwa na dalsze życie i pozostajemy w tej energii tak długo jak tylko możemy i ją czujemy.
Na koniec dziekujemy Archaniołowi Gabrielowi za wysłuchanie naszej prośby oraz za wszelkie błogosławieństwa,którymi zostaliśmy obdarzeni.

Świece wypalają się do końca,to co po nich zostanie zbieramy i zakopujemy w ziemi.
Pamiętajmy o podziekowaniu za pomoc wszystkim Archaniołom.


wg.Magdaleny Rutkowskiej
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości