Kiedy karty mówią na opak
#22

Wiesz La Stelle ja troszkę boje się dawać inne znaczenia moim kartom, niź ich takie powiedzmy podstawowe znaczenie. Wiem że A. bardzo chciałby się spotkać i wiem że się spotkamy jeszcze w tym roku - niewykluczone że już w Październiku. Mi 2 mieczy zawsze realizowała się jako cisza, zastój - brak rozmów tylko stanie w jednym miejscu i czekanie na to co dalej. Jednym słowem nie podejmowanie żadnych działań.
Dlatego zdziwiłam się kiedy po tej rozmowie telefonicznej jak wzajemnie siebie odbieramy u niego 2 kielichów u mnie 3 kielichów a czy jeszcze będziemy rozmawiać 2 mieczy..

Mnie po prostu zaczęło zastanawiać czemu karty pokazują tak a nie inaczej. Przyznam szczerze że przyszło mi do głowy ze może powinnam realizować niektóre karty jako odwrócone, skoro stały w otoczeniu dobrych kart. W tym przypadku 2 mieczy oznaczałaby porozumienie..
Może po prostu nie powinnam wróżyc z kart. Może one chcą mi w ten sposób powiedziec że się nie nadaję? albo że nie chcą ze mną już więcej współpracować.. Myśli

Serdecznie wszystkim dziękuje za poświęcony czas i swoje spostrzeżenia. Na prawde dały mi mocno do myślenia. Oczywiście tego pozytywnego Oczko
Chciałabym ucałować każdego z was z osobna ale nie da rady więc tylko :romance-grouphug:
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości