Oczyszczanie domu ze złej energii
#13

Ustosunkuję się może do tego, co sama przerobiłam... zaznaczam, że piszę tylko z własnego doświadczenia...
Co do surowych kamieni: w wypadku jakichkolwiek kamieni naturalnych - to forma kanciasta, surowa, nieobrobiona - sprawia że jest raczej gorzej niż lepiej.
Najlepiej na samopoczucie działają wszelkie kamienie szlachetne/półszlachetne w formie kuli , ewentualnie oszlifowane w jakieś obłe, owalne kształty - żadne tam piramidki, surowe "szczotki", graniastosłupy - to tylko wprowadza chaos i niepokój. Kula wprowadza harmonię, spokój do naszego otoczenia, porządkujemy naszą energię, kumulujemy ją - moim zdaniem żadna inna bryła geometryczna nie ma takiej energii. Kula jest bryłą doskonałą.
Jeśli chodzi o kadzidła - jak najbardziej polecam (mówię tu o prawdziwych kadzidłach, a nie trociczkach HEM) - ale uważam, że ich działanie jest doraźne, nie "na dłuższą metę"... po prostu działają uspokajająco, odprężająco, uzdrawiająco na naszą psychikę.
Jeżeli więc chcecie wprowadzić harmonię w swoje życie, odpychać negatywne energie wysyłane przez innych ludzi - to moim zdaniem najlepiej sprawdzają się kamienie naturalne oszlifowane w kształt kuli. Ja kilka miesięcy temu niedaleko drzwi umieściłam kulę z całkowicie czarnego obsydianu - i wierzcie lub nie wierzcie - odkąd ją mam żadne złe energie nie mają tu wstępu. Oczko
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości