Oczyszczanie domu ze złej energii
#14

Czy mógłbym prosić o informację, jak "oczyścić" dom za pomocą soli? W internecie znalazłem lakoniczne opisy. Mam rozsypać trochę soli na jakiejś kartce w każdym pomieszczeniu i wnęce - na środku pomieszczenia czy w rogach? Po jakim czasie zebrać sól i ją wyrzucić? Czytałem, że trzeba rozpalić świece i dopiero po ich wypaleniu zebrać sól, ale w innych opisach o świecach nie ma wzmianki.
Chcę zrobić mały eksperyment pod nieobecność domowników i sól wydaje się najprostszą metodą. Ze świecami będzie kłopot, bo takowych nie mam, poza tym rozpalenie świecy w każdym pokoju wprawiłoby niektórych w spore zdumienie a nie chcę tłumaczyć innym o co chodzi.
Czy garaż, strych i piwnica także kwalifikują się do "terapii solnej"?


slawek_88 napisał(a):starego buta z powrzucanymi tam szpilkami, starymi gwoździami kawałkami stłuczonego szkła, oraz zioła takie jak rozmaryn, bazylia, paproć liśc laurowy, lub jemiołę - powieś but na strychu lub ukryj w piwnicy.
Autor podaje też zaklęcie które mówi się w momencie odkładania buta:
Kładę dziś ten amulet mocy
by od tej chwili strzegł mojego domu w dzień i w nocy.
Ok

Mistrzostwo, muszę przetestować ;D

Jestem ciekaw, czy po sposobie z solą lub butem coś się na plus w moim domu zmieni, ale żeby test był wiarygodny, muszę wiedzieć o tym tylko ja.

edit: spróbuję jeszcze z runą algiz na drzwiach. Nie chcę zbzikować z tymi wszystkimi sposobami, bo to co się dzieje w domu zależy tylko od nas a nie różnych symboli itp. ale sytuację w moim domu można uznać jako "totalne zamulenie", więc dlaczego by nie spróbować czegoś poprawić.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości