Reiki - Miriam
#3

Gosia gratuluję i dziękuję. Uśmiech Kwiatek Tylko chce bys wiedziała , ze to Ty sama sprawiłaś ,ze tak fajnie sie obroniłaś . Ciesze się bardzo .
Dagga nie wiem tak do końca na jakiej zasadzie to działa , ale działa . Nie twierdze, ze to jest panaceum na wszystko i ze wszystkim pomoze. Nawet jesli człowiek jest otwarty na Reiki to jest tak , ze w Reiki nie zawsze otrzymujemy to czego chcemy. Może choroba , która człowiek doświadcza jest po coś ?. Jest dla jego dobra. Może potrzebna jest mu po to , by coś zrozumiał , przerobił. Okrutne może wyda sie Wam co teraz powiem , ale często nawet odejście dla chorego człowieka i jego najbliższych jest wybawieniem.
Reiki jest uniwersalna energią . Nazywana energia Miłości . Działa na wszystkich poziomach fizycznym , psychicznym , mentalnym , duchowym. Nie tylko uzdrawia , ale często przewraca nasze życie do góry nogami. W czasie sesii Reiki często dzieje sie tak , ze to co było wyparte do podświadomości zaczyna wychodzić na wierzch do naszej świadomości . Dzięki temu możemy to co było wyparte nazwać i z tym pracować na poziomie świadomym.
Pracowałam kiedyś z kobieta , która od lat cierpiała na ból głowy . Nie był to ból migrenowy . Badania głowy nic nie wykazały. Po kilku sesjach Reiki i po wizualizacji jaka zastosowałam , kobieta uświadomiła sobie , że będąc dzieckiem , była bita przez swego ojca . Bił ja po głowie i mówił , ze ma siano zamiast mózgu. Obawa , ze to co mówił ojciec jest prawdą kazał jej wyprzeć to wszystko do podświadomości , ale ciało pamiętało o tym i nie dało sie oszukać. Stad ten ból . Kiedy ona to sobie uświadomiła można juz było pracować z nią na innym poziomie . Ból odszedł , bo już spełnił swoja rolę.
Tak to działa. Uśmiech Kocham Reiki i kocham je przekazywać. Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości