Reiki - Miriam
#4

Kochana Miriam..--o ile mogę się tak do Ciebie zwracać Oczko
Mam pytanie--choruję na przewlekłą,nawracajaca co jakiś czas chorobę..na którą tak na prawdę medycyna konwencjonalna nie ma jeszcze żadnego leku,któryby ją zakończył..łykam tylko środki uśmierzające ból..i leki hamujące chorobę..potem następuje chwilowa poprawa..wszystko ucicha,by po jakimś czasie powrócić i znów męczyć..Ja i tak jestem w tej dobrej sytuacji,że sa u mnie te przerwy w chorobie..ale inni nie mają tego szczęscia..i latami żyją w cierpieniu..
Kiedyś..kiedyś słyszałam właśnie o tym,że każda choroba jest po coś...że podświadomość chce nam coś przekazać..my jej nie sluchamy..to nie mając innego wyjścia zsyła nam chorobę..
I tu moje pytanie--jak można samemu do tego dojść,co ona ma nam do zakomunikowania?
Już od kilku lat próbuję sobie to jakoś połączyć,posklejać do kupy..znależć ta wskazowkę,co robie źle..i jak widać bez skutku--bo choroba wraca..Niby łagodniejsza niż na początku..ale jednak wraca..
Jeśli byś mogła..to bardzo proszę poradż co z tym zrobić..żeby odnaleźć tą wiadomość ,którą niesie ze sobą ból.
Pozdrawiam serdecznie Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości