Reiki - Miriam
#6

Dziękuje slicznie Miriam za odpowiedź..dała mi ona wiele do myslenia i uswiadomiła mi,że własnie chyba może być tak,że podświadomie jest mi z nią wygodnie...a tego nie brałam pod uwage.
Na codzień staram się być bardzo samodzielną osobą..chcę udowodnić wszystkim na około,że sama dam sobie rade,że nie potrzebuję niczyjej pomocy..a gdzieś tam w środku lubię jak inni zajmują się mną,otaczają opieką..i cóż..może to własnie ta przyczyna.
Na co choruję? Cięzko stwierdzić,bo nawet lekarze nie wiedzą do końca..każda diagnoza albo jest szybko wykluczana przez dodatkowe badania i wyniki..albo nie do końca stwierdzona..i tak jest od lat.
Oficjalnie leczą mnie na Reumatoidalne zapalenie stawów..ale nie jest to choroba na 100% zdiagnozowana,bo wiele wyników jej zaprzecza.
Jedno jest pewne,mój organizm sam niszczy swoje komórki i tkanki,i co jakiś czas sprowadza niesamowity ból i unieruchamia,bo nawet podniesienie łyzki jest niemozliwe.Bez leków przeciwbólowych nie można z tym żyć..choć staram się jak mogę jak najmniej tego świństwa zażywać i pomagam sobie na rózne inne sposoby.
Jescze raz dziękuję za odpowiedź.. Kwiatek
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości