Reiki - Miriam
#15

Oxana napisał(a):Dziękuje Ci Miriam..jutro sprawdzę w aptece,czy mają taki lek..a jak nie ,to będę szukać ..aż znajdę Oczko
Tym razem zapalenie stawów dotknęło tylko prawą dłoń...rok temu była ta sama dłoń i prawa stopa..wcześniej to prawie wszystkie stawy..ale ogólnie,to tak zazwyczaj coś na prawą stronę bardziej narzekam Oczko
A z tym co napisałaś..to sama prawda..nie bardzo umiem podejmowac decyzje..bardzo czesto się waham..waham..a potem robię coś,co wcale nie jest mi na rękę..bardziej zdaję się na innych...
I z tym znudzeniem to też prawda...często dopada mnie taka niechęc do robienia czegokolwiek..niby tysiące pomysłów..a nie chce się nic.. Uśmiech zawsze myślałam,że to wrodzone lenistwo,ale chyba bardziej to jest tak jak napisałaś..że to skutek uboczny jakiś blokad emocjonalnych.
Będę nad tym pracować..może się uda to pokonac
Dziękuje za poświęcony czas..i dobre słowo Kwiatek

To ja dziekuję Buźki Wierze , ze tak sie stanie.
Co moge dodać mozliwe , ze jesteś twarda osoba , która nie pozwala sobie na wiele rzeczy, które mogłyby sprawiać Ci radość. Możliwe tez ,ze nie potrafisz wyrażać swoich potrzeb, wolisz jak inni zauważa , czego Ci do szczęścia potrzeba. Rotfl Ja tez taka jestem . Zawstydzony Wtedy możesz czuć sie zawiedziona i pełna goryczy . Jesteś w tej sytuacji bezsilna . Możesz sprawiać wrażenie łagodnej osoby , gdyż wytwarzasz w sobie taka wewnetrzna złość, której nie pokazujesz na zewnątrz. Często wstydzisz się tego , ze jest w tobie tyle złości. Naucz się rozładowywać swoja złość nie trzymaj jej w środku.
Bol rak to informacja dla Ciebie o tym , ze powinnaś zmienić postawę do prac wykonywanych rekami. Moze nie lubisz czegoś robić , a sama nie potrafisz się do tego przyznać i poprosić o pomoc. Proś to żaden wstyd. Ból nóg to obawa o swoja przyszłość.To, tez strach przed działaniem. Postaraj sie zaufać sobie i swojej intuicji. Powodzenia. Buźki
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości