Reiki - Miriam
#19

Z całym szacunkiem , dziewczyny, do wszystkiego co tu napisałyście, ale zasieję tu trochę sceptycyzmu , który mam nadzieję nikomu nie zaszkodzi.
Oxana , ile masz lat ? Pokaż mi osobę w twoim wieku , ktora się nie waha z podjęciem decyzji, nie waha się wogóle ? nie ogarnia jej znudzenie..? Przecież to mają ludzie w twoim wieku i ludzie trochę starsi , i dużo starsi też...A jednak twoja choroba , jak powiedziałaś jest nie bardzo znana i lekarze nie wiedzą jak cię leczyć. Gdyby wziąc te wszystkie osoby, ktore tak jak ty nie umieja podejmować decyzji, wahają się, nudzą się, to wszyscy powinni chorować na twoją chorobę...a jednak tak nie jest...twoja choroba nie jest popularna.
Naprawdę, proszę , nie rzucajcie się tu wszystkie na mnie, że kogoś atakuję czy podważam, ale po prostu podchodzę do tego typu teorii sceptycznie. Tak może być, ale niekoniecznie. Zatem nie ma co się zachłystywać, tylko trzeba sobie poczytać na ten temat.
To byłoby naprawdę wspaniałe gdyby to reiki tak działało , daj boże, bylibyśmy wszyscy uzdrowieni...
Ja wierzę w medycynę niekonwencjonalną ale dla mnie to musi mieć sens. Chciałabym byc o tym przekonana. I naprawde bardzo bym chciała uwierzyć w uzdrawiające działanie reiki.
Wszelkie, co rusz to nowe choroby, ktore dotykają zwłaszcza dzieci, młodzież a i nas starszych też nie omijają. Starzy...wiadomo, najcześciej zużycie materialu...ale młodzi ? Co to jest ? Różni mądrzy ludzie wysuwają co i rusz nowe teorie, zaprzeczające sobie czasem , albo wykluczające sie.
Chciałabym być dobrze zrozumiana. Ja tylko zwracam uwagę żeby wszystko co dotyczy zdrowia dokładnie sprawdzić u kogoś , kto może wziąc odpowiedzialność za dawane rady...są kliniki , a w nich lekarze...
Podsuwam wam coś ciekawego, co wrzuciła niedawno Adela...
Po wysłuchaniu tego wywiadu, znalazłam w nim dużo sensu i racji...Coś w tym jest ...wysłuchajcie z uwagą do końca. Na pewno rzuci inne światło na problemy zdrowotne.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=d3BUgYXtJ10[/youtube]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości