Dłonie -problem
#1

Witajcie dziewczyny Uśmiech
Mam taki problem, a zarazem do Was pytanie;
Najpierw może opiszę problem- jak zapewne większość z was wie pracuje w takiej firmie montującej bezpieczniki, gdzie mam styczność z różnymi małymi detalami, które to niekiedy są nasączone takim jakby tłustym olejem, po którym palce i paznokcie są dosłownie czarne.
Za nic nie idzie ich całkowicie wyczyścić, bo ten osad wchłania się w skórę i pod paznokcie wchodzi, pomimo tego, że mam je krótkie.
Czyszczenie szczoteczką, pumeksem + mydło mało daje, ostatnio zaczęłam myć ręce w płynie do naczyń, bo tylko tak w miarę możliwości ten osad z palców schodzi, gorzej z paznokciami.
Nie mogę pracować w rękawiczkach, ponieważ detale są zbyt małe.

Pytanko do Was kochane, znacie może jakiś sposób dzięki któremu mogłabym pozbyć się całkowicie tego tłustego oleju spod paznokci?
Czym to by najlepiej czyścić, bo nie raz brakuje mi sil już normalnie, przebarwienia od tego świństwa również nie fajnie wyglądają. Teraz non stop muszę mieć na ciemno pomalowane pazury, gdzieś kiedyś czytałam, że cytryna ta takie przebarwienia pomaga, tylko co z nią zrobić, wycisnąć sok do wody i maczać w tym paluchy?
Raz próbowałam coś takiego z kwaskiem cytrynowym, jednak mam za dużo ran na palcach przez pracę i ten pomysł okazał się felerny.

Z góry dziękuje za wszelkie rady Kwiatek
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości