Pech, fatum - jak się tego pozbyć?
#1

Witam,
mam wrażenie, że od kilku lat prześladuje mnie pech. Pomagam mojej mamie odzyskać pieniądze, które przyznał jej sąd od ojca. Jest on złym człowiekiem, chytrym i takim typowym cwaniaczkiem. Pieniądze ma i to spore ale wszystko co ma przepisuje na inne bliskie mu osoby. Mimo, że każdy o ty wie to udaje mu się nadal oszukiwać ludzi w tym także sądy, które wydają niekorzystne dla nas wyroki ( szokujące nawet dla innych prawników). Ojciec często mi się śni, śmieje mi się w twarz. Moje sny często są też prorocze. Często wiem jaki ruch wykona bo widzę to w śnie a mimo to wszystko obraca się na moją niekorzyść. Często mam wrażenie, że jest coś co nie pozwala mi ruszyć z tym wszystkim do przodu. zawsze sobie powtarzam, że każde zło jaki dobro powraca do człowieka ale jak na razie na mojego ojca to nie działa. Dodam jeszcze, że jego partnerka lubi tematy o ezoteryce, magii itd. Może ona coś tu namieszała. Także SUNA w jednym poście stwierdziła, że widzi jakieś fatum nad tą sprawą. Może ktoś zna jakieś sposoby na jakieś oczyszczenie, pozbycie się tego pecha. Za każdą odpowiedź będę wdzięczna.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości