Astrologia chińska
#13

Iwona/ko... na ten moment opracowałam opisy osobowości Uśmiech za chwile wezme sie za charakterystykę domów oraz za interpretacje ich ruchu, z którego może wiecej wynikać..
Ja jestem CHI 9.. jeśli mowa o CHI 3 - to od siebie na bazie własnych obserwacji mogę napisać, iz osoby CHI 3 mogą mieć predyspozycje, do pokazywania się na zewnątrz zupełnie inaczej.. jako osoby zamknięte w sobie.. coś chowające w sobie.. swoją wrażliwość, tajemniczość, albo tajemnice.. co nie znaczy że nie są to osoby które w tym wszystkim nie są towarzyskie, bo lubią ludzi, lubią rozmowy.. ale to mogą być osoby, które nie będą wylewne na swój temat.. np. osoby ur. w astrologii Chińskiej jako Kozy, mogą mieć tendencje do brania a nie dawania w relacji, takie osoby powinno się przyjmować takimi jakimi są, powinno sie docenić każdą wolną chwile razem, te osoby trzeba umieć kochać bezwarunkowo, przyjmując to co nam dają.. (a może być tego niewiele) bezwarunkowo.. jak dla mnie to ludzie o ciężkiej energetyce.. ruchliwe, potrafią być gwałtowne, potrafią być pamiętliwe.. (ale to moje osobiste obserwacje)
Trigram "grom"...

to tak na szybko.. pamiętajmy ze są to jedne z barw calej palety osobowości ludzkich Uśmiech


i to by mi sie zgadzalo.. CHI 8 i CHI 3 cyt z powyzęj "CHI 8 "Kobiety urodzone w tej energii aby uchronić życie małżeńskie, będą ponosić wiele poświęceń." "

oczywiscie jak każdy mogę się mylić Kwiatek Uśmiech Buźki
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości