Astrologia chińska
#6

CHI 3 - charakterystyka ludzi urodzonych w tej energii

CHI - sue 3 - osoby ur. w latach: 2015, 2006, 1997, 1988, 1979, 1970, 1961, 1952, 1943, 1934, 1925, 1916

Osoba z natury przyjacielska, serdeczna, filantrop. Nie lubi fałszu i hipokryzji. Idealista. Dbający o czystość języka. Bezkompromisowa. Postępowa. Podstawową cechą charakteru jest otwartość na nowe idee, oraz radykalne przeciwstawianie się stagnacji. Osoba aktywna. Łatwo nawiązująca kontakt z innymi. Osoba która zawsze ma coś do zrobienia… albo udaje że tak jest. Jest pełna rezerwy. Czasami popadająca w skrajność i brutalnie nazywająca rzeczy po imieniu. Lubi szybkość działania, ruch, jest bardzo zdecydowana. Dużą wagę przykłada do uczciwości. Osoba zaangażowana w swój cel z entuzjazmem. Niecierpliwa. a na pewno nie jest to mocna strona CHI 3. Nasuwa mi się na myśl, że często te osoby to troszkę słomiane ognie, lubią szybkie efekty, a tracą zapał przy dłuższym wysiłku. Osoba popadajaca w skrajności, albo poświęca się temu co lubi bez reszty, albo kompletnie odrzuca czego nie lubi. Osoba uczuciowa, wrażliwa, odpowiedzialna. Ta osoba bardzo nie lubi przegrywać, rozmyśla o rewanżu. Pomimo porażek, nie poddaje się, idzie dalej

dla CHI 3 - najlepszym partnerem jest CHI 1, bardzo dobrym CHI 9, dobrym CHI 3 i CHI 4, średnim CHI 2, CHI 5, CHI 6, CHI 7 i CHI 8


są to moje opracowania na podstawie Astrologii Chińskiej A. Gampela
w zależności od wolnego czasu, będę je uzupełniać, ciekawa jestem czy jest tu jakaś 1, 2, 3 i czy jest zgodność? Zawstydzony Oczko
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości