Astrologia chińska
#23

Helge napisał(a):słyszałam też o drugiej metodzie, gdzie punktem zaczepienia są drzwi mieszkania i od tego w jakiś sposób - nie wiem niestety jaki - odmierza się strefy. będę bardzo wdzięczna za odpowiedź

Może w czymś pomogę zatem choć znawcą nie jestem chińskiej astrologii. Oczko

Helge musisz mieć ( najlepiej by było ) wydrukować sobie tę siatkę.
Stanąć w drzwiach wejściowych do tego pokoju.
Mieć przed sobą tę siatkę ( w dłoni, przodem wzoru siatki do naszego przodu tułowia ).
Siatkę Ba Gua należy nakładać na plan mieszkania, pokoju ( tak to brzmi fachowo inaczej mówiąc –prościej : mieć przed sobą w tych drzwiach ), tak aby wejście do mieszkania , pokoju znajdowało się na linii takiej jak są usytuowane drzwi w tych trzech przykładach ( bo każde w każdym domu może mieć jedno z tych trzech wariantów ) – tak jak pokazano na przykładzie:

[Obrazek: x5sflw.jpg]

Przykład wyjaśniający ci : jeśli masz drzwi do pokoju jak na rysunku w strefie życzliwych przyjaciół ( prawy dolny róg wzoru ), tak stań z tą siatką w drzwiach pokoju przodem przed sobą ( czyli jasne jest ,że powinnaś mieć naprzeciwko ścianę ( do tych drzwi ).
Przykładowo strefa bogactwa i błogosławieństwa będzie u ciebie ( przykładowo przypominam ) naprzeciwko drzwi/ na tej ścianie w LEWYM GÓRNYM rogu tej ściany.
Analogicznie wszystkie strefy są odpowiednie wg ich zakwalifikowania w tym pokoju, będą zgodnie czyli będą miały miejsce z planem pokazanym ci.

Edit : specjalnie dałam ci siatkę z trzema awaryjne wejściami, zakładając ,że każde z nich może mieć miejsce u każdego w domu ( bo rozwiązania architektoniczne są na prawdę różne ).

Platon  cyt . : ” Ob­serwuj, słuchaj, rzad­ko osądzaj i nie chciej za dużo „.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości