Twój KIN w kalendarzu Majów
#6

@ Mirra


cześć Mirra

no widzę że ładnie sobie sama odpowiedziałaś Uśmiech
czy to stąd wzięłaś tekst?

<!-- m --><a class="postlink" href="http://priveee.dyndns.org/Kippin/304-Ja%20jestem%20innym%20ty%202/304-19.htm">http://priveee.dyndns.org/Kippin/304-Ja ... 304-19.htm</a><!-- m -->

jeśli chodzi o zależności pomiędzy pieczęciami, to jest to wiedza która na ten moment jest przeze mnie zgłębiana.. wiec na tą chwilę jeszcze sie nie będę wypowiadać, abym nie wprowadziła nikogo wbłąd..
jeśli chodzi o charakterystykę którą wkleiłaś, bardzo klarownie opisuje które pola są do przepracowywania, dla ludzi urodzonych w Fali Wędrowca

BEN – Fala WĘDROWCA – Siła Wolności
TERAZ jest najlepszy CZAS, aby stać się wolnym człowiekiem

KIN 64 – Żółte Krystaliczne Ziarno
Dziś zmieniam swoje myśli i sposób rozumowania. Dopóki nie poczuję się wolny i niezależny w swoim wnętrzu, dopóty nic nie zmienię na trwałe, lecz nadal będę skazany na udrękę. Wolność jest aktem dojrzałości życiowej Tylko dojrzałych ceni środowisko Dziś uwalniam się od przesadnych zabezpieczeń.

jesli o samą budowe kalendarza chodzi, postaram sie coś napisać, aby nie było to aż tak tajemnicze i mało zrozumiałe.. ale potrzebuję na to troszkę czasu


@ alathea
Polecam wejsc na stronę Pulsaru i napisać do Pani Hanny Kotwickiej, która jest moim zdaniem mentorem w tej przestrzeni Uśmiech
chyba nie będzie lepszego źródła

ja nie wnikam aż tak.. bo w niczym mi nie przeszkadza, jak zostanie nazwana Energia, różne kultury, różnie ją nazywają.. moze to pozostalosci po inkwizycji?

i jedno co nasuwa mi sie w tym momencie na myśl, to to, że nie wszystko od razu musi być dla nas zrozumiałe, do wielu punktów dochodzi się w życiu latami.. być może i ten wątek jest otwarciem przestrzeni do tego aby wejrzeć w to co chcieli przekazać Majowie, nie tylko z punktu wklejania KINu dnia, który sam w sobie nie wiele nam może mówić.. ale wspólnego pogrzebania w temacie i wymiany.. oczywiście wszystko wedle zapotrzebowania oraz zainteresowania tematem..

czas pokaże jak będzie..

ja np. dolecialam tu do Was.. też jeszcze nie do końca rozumiem co ja tu robię, ale wiem że otwartość oraz wymiana może zaowocować w coś bardzo konstruktywnego



sorki, chwile mi ta odpowiedz zajela, bo mnie wylogowywuje jak zby dlugo pisze..
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości