Twój KIN w kalendarzu Majów
#4

Witaj Xosma X Kwiatek
Moj kin 64-żółte krystaliczne ziarno.
Fala Wędrowca niesie wolność i niezależność. DZIESIĄTY dzień podpowiada, że z pomocą siły ducha możesz uwolnić się od przywiązania do materii. DWUNASTY dzień pokazuje, że chcąc znaleźć sens życia, musisz najpierw uporządkować swoje myśli. TRZYNASTY dzień objawia ci. jak ważne jest twoje ciało fizyczne i każe przyjrzeć się z bliska dolegliwościom i kompleksom, aby poznać ich wymowę. Powyższy program wyznacza ramy przeznaczenia osób urodzonych w Fali Wędrowca albo ramy programu roku, jeżeli kin roku osobistego należy do Fali Wędrowca.

Osobiste spostrzeżenia dokonane w Fali Wędrowca należy porównać z mądrością dwóch lub trzech pieczęci rodziny solarnej. Same tylko linearnie określone lata życia mogą pospieszyć z pomocą w rozszyfrowaniu tego, czego doświadczyłeś w ciągu ostatnich 13 dni. Całość fali wskazuje ci klucz do rozszerzenia horyzontów pojmowania.

Problemy, które wyłaniają się w tej fali, podpowiadają, że ty sam blokujesz swój potencjał. Twoja świadomość czepia się ograniczeń, obojętnie czy manifestują się one duchowo, ideologicznie czy materialnie. Nie zapominaj, że nawet powszechne wzorce religijne są czysto osobistą ideologią! Także moralne i społeczne zobowiązania wobec rodziców, dzieci, przyjaciół, które rzekomo cię nie ograniczają pokazują tutaj swoje kolce. Dotychczasowe inkarnacje uczyniły wielu z nas mistrzami samo ograniczeń. Miej odwagę przyjrzeć się sobie. Strach jest fundamentem starych programów. Dojrzała świadomość nie uznaje murów więziennych, a przede wszystkim tych, które zostały wzniesione przez obce Ego.
Przejęcie odpowiedzialności za siebie i swoje czyny oznacza, że nikt nie może ukrywać się za imieniem drugiego, zasłaniać legitymacją władzy, wspierać autorytetami, by w ten sposób usprawiedliwiać swoje działania. Wszystko, co czynisz, jest twoje własne! Nie ma winnych na zewnątrz! Jesteś tylko TY! Czerwony Wędrowiec wzywa cię, abyś swobodnie szedł po linie CZASU – bez rozpinania pomocniczych sieci. Idź przez życie z ufnością i nie pozwól leżeć odłogiem polom świetlanym i marnować się twoim talentom. Śmiało przekraczaj poza "dozwolone" horyzonty trójwymiarowych ograniczeń. Uchwyć głębsze powiązania, ponieważ za nimi skrywa się sens twojego życia. Twoje doświadczenia z Falą Wędrowca odnoszą się do TERAZ. Pytają cię: czy jesteś gotów iść dalej – w wyższe wymiary Bytu, czy też wolisz pozostać na starym trójwymiarowym grzęzawisku?

Coś w tym jest Uśmiech

Powiem szczerz , ze nic z tego nie rozumiem . Zawstydzony
Gdybyś była tak dobra i rozszyfrowała to dla mnie. Buziak
KIN 63 – Niebieska Spektralna Noc
Znalazłam inna stronkę . Chyba jest bardziej przejrzysta
Tu jest tez dziań urodzenia. U mnie z dnia wygląda to tak
Dziś oczyszczam pola astralne, w których zgromadziłem wiele szkodliwych odpadów Jest to balast, który zawadza mi na drodze w niezależność. To, czego najbardziej się boję po nocach, to moje własne myślokształty, które sam kiedyś nieświadomie stworzyłem Dziś przestaję wierzyć w zło, diabła i pecha Jestem gotów poznać nowe prądy, aby uzdrowić kanały wyobraźni, snu i idei twórczych.
Trafione w 100 %
<!-- m --><a class="postlink" href="http://priveee.dyndns.org/Kippin/304-Ja%20jestem%20innym%20ty%202/304-19.htm">http://priveee.dyndns.org/Kippin/304-Ja ... 304-19.htm</a><!-- m -->

Jak byś mogła te moje cienie pokazać. Oczko Myśli Chyba coś pokręciłam z tymi dniami Zawstydzony
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości