Twój KIN w kalendarzu Majów
#13

Mirra dla Ciebie troszkę bardziej uporządkowane.. plusy -> blaski minusy -> cienie

interpretacja pozostawiona dla Ciebie, sama wiesz najlepiej o czym tu mowa.. Uśmiech


KIN 63 – Niebieska Spektralna Noc
Dziś oczyszczam pola astralne, w których zgromadziłem wiele szkodliwych odpadów. Jest to balast, który zawadza mi na drodze w niezależność. To, czego najbardziej się boję po nocach, to moje własne myślokształty, które sam kiedyś nieświadomie stworzyłem. Dziś przestaję wierzyć w zło, diabła i pech. Jestem gotów poznać nowe prądy, aby uzdrowić kanały wyobraźni, snu i idei twórczych.


AKBAL -Niebieska Noc = ŚNIĆ, DOSTATEK
Tajemniczy, logiczny, silny, konserwatywny, dyskretny, uporządkowany, patrzący do środka, mający dostęp do głębi serca i na­rządów wewnętrznych, niosący siłę przetrwania, zdolny do objawień, pełen możliwości.
Cechy osobowości:
[+] Spokój; Dostatek; Kreatywność; Sny; Korzystne propozycje; Zgłębienie tajemnic; Niezależność; Głębia spirytualna; Pomysłowość; Intuicja
[-] Zbyt subiektywne nastawienie; Depresja; Obwinianie; Lęk przed zmianą; Samo osądzanie; Brak punktu oparcia; Fobie; Pociąg do okultyzmu; Niedostatek

TON Spektralny
SPEKTRALNY TON DYSONANSU
Siła Oczyszczenia (sfera emocjonalna) rozładowuje napięcia, porządkuje teren;
usuwa odpady
Wszystko to, co zostało w poprzednich tonach przyciągnięte, ustabilizowa­ne, powiązane i wyjaśnione, jak również wyrównane i przygotowane do udrożnienia, może znaleźć tutaj harmonijny odpływ. Warunkiem perfek­cyjnej manifestacji jest usunięcie wszystkich ograniczeń i zastrzeżeń. Tylko tak może dojść do uwolnienia sił skupionych wewnątrz. Z tego względu ton jedenasty jest niezwykle ważny. Daje on nam możliwość sprawdzenia wszystkich powiązań i zobowiązań, jakie mamy w odniesieniu do określonej sytuacji czy sprawy.
Cechy osobowości:
[+] postępowość, patrzenie w przyszłość, zgodność, puszczanie uraz, ulepszanie
[-] drobiazgowość, pamiętliwość, niestabilność, zagubienie, bałaganiarstwo, straty
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości