Twój KIN w kalendarzu Majów
#14

widzę ze nie mogę edytować pierwszego postu, więc uzupełnie informacje o mnie

IX - FALA MAGA - Siła Praworządności
TERAZ jest najlepszy CZAS, aby przejść do działania


KIN 21 - Czerwony Galaktyczny Smok
Dziś zaufam boskiemu prowadzeniu i nie poczuję się niczyją ofiarą. Wszystko, co robiłem w życiu, było właściwe, nawet kiedy popełniałem błędy. Błędy należą do mojego przeznaczenia. Dzięki nim uczę się rozróżniać dobro od zła, gorycz od słodyczy, rozkosz od cierpienia. Dziś otoczę opieką słabszych, niekochanych i błądzących. Życie pokaże mi od kogo zacząć.

IMIX - Czerwony Smok = KARMIĆ, NARODZINY
Energiczny, przystępny, siła istnienia, chroniący, siła twórcza, zaufany, wtajemniczony,
Pierwotna Matka, pamięć, niepodzielny, Prawda.
Cechy osobowości:

[+] Ufność; Aktywność; Zapał; Boska pomoc; Wiara; Predyspozycje; Ciepło matczyne; Dobroduszność; Silna osobowość; Pracowitość
[-] Brak zaufania, Kwestie odżywiania; Bezsilność; Chaos; Uczucie, że się czegoś posiada
za mało; Dominacja ego; Porywczość; Żądza władzy; Agresja

TON Galaktyczny

Galaktyczny = wyrównujący, praworządny, harmonizujący
GALAKTYCZNY TON WSPÓŁBRZMIENIA

Siła Harmonizacji (sfera mentalna) usuwa ogniska zapalne; harmonizuje procesy;
łączy poszczególne etapy

Osiem oznacza ustawiczne zmiany w ruchu, które na płaszczyźnie material­nej mogą być zauważalne jako swoista równowaga. Wszystkie inne działania i czynności będą sprawdzane pod kątem prawości, aby już na samym wstę­pie nie zaistniała konieczność wyrównania. W ten sposób wszystkie procesy działają harmonizująco.
Cechy osobowości:

[+] siła przebicia, śmiałość, pracowitość, opanowanie, dyplomacja, człowiek sukcesu
[-] chęć manipulowania innymi, brutalność, wątpliwe morale, bezduszność, oschłość
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości