Twój KIN w kalendarzu Majów
#15

alathea, pozwoliłam sobie i Tobie przybliżyć charakterystykę którą wrzuciłaś.. mam nadzieje, ze sie nie pogniewasz

twój rozumiem jest KIN 199 Niebieski Samoistny Wicher?

lCIB - FALA WOJOWNIKA - Siła Inteligencji
TERAZ jest najlepszy CZAS, aby przezwyciężyć lęki.

KIN 200 - Żółte Wiodące Słońce
Dziś oświeca mnie Chrystusowa Świadomość, bez strachu patrzę więc na życie i dopuszczam do głosu intuicję. Intuicja pokieruje mnie dzisiaj tam, gdzie powinienem się znaleźć. Dziś wychodzę z zakłamania, uczę się przebaczać i przestaję fałszywie sprzyjać ludziom.

TON wiodący

Wiodący (Nadtonalny) = gromadzący siły, nakazujący, ukierunkowujący
WIODĄCY TON AUTORYTETU

Siła Ukierunkowania (sfera duchowa) naprowadza na cel


Tu gromadzone są siły do następnego kroku. W chwili, gdy siły zostaną włą­czone do działań, konieczny jest rozkaz. To pociąga za sobą automatyczne przejęcie odpowiedzialności za wydanie polecenia. Wszędzie tam, gdzie skoncentrowane są siły lub energie w określonym celu, występuje też pro­mieniowanie, ponieważ energii nie można na długo konserwować. Energia chce służyć.
Cechy osobowości:

[+] siła przywódcza, autorytet, człowiek czynu, aktywność, rozsądek
[-] poza, postawa macho, karierowiczostwo, nadużywanie władzy, chwiejność

KAŃ - Żółte Ziarno = WYCELOWAĆ, ROZKWIT
Aktywny, dynamiczny, stwórczy duchowo, inicjujący siłę wzrostu, twórczy, płodny, przywódczy, samorozwijający się, artystycz­ny, objawiający, siejący.
Cechy osobowości:

[+] Świadomość celu; Rozwój; Postęp; Otwartość; Idee; Możliwości; Wrodzone zdolności; Natchnienie; Operatywność; Samokontrola; Kod DNA
[-] Ograniczanie nowych możliwości; Przedkładanie bezpieczeństwa nad przebudzenie duchowe; Niepewność; Fałsz; Osobowość neurotyczna
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości