Koniunkcja: Mars, Saturn, Uran, Neptun
#4

slawek_88 napisał(a):może ktoś coś nam powie Rotfl - jedno wiem, urodziliśmy się w nowiu księżyca hehehe

W nowiu - czyli pod tak zwaną ciemną gwiazdą Oczko

Co do oryginalnego pytania - nie jestem pewnie najlepszą osobą, by na nie odpowiadać. Podobnie jak w przypadku tarota, astrologią zajmuję się nieco inaczej niż większość ludzi. Co w praktyce przekłąda się na to, że nie interpretuję osobowości pod kątem kosmogramu.

Na co jednak musisz zwrócic uwagę, to: Uran i Neptun (podobnie jak Pluton) są planetami pokoleniowymi. Podobny układ tych planet mają osoby urodzone tygodnie a nawet miesiące przed i po tobie. Oczywiście nie oznacza to, że one 'nie działają' w twoim horoskopie, ale nie będą one miały takiego samego przekłady na codzienne życie jak reszta planet (oczywiście nie wszyscy się z tym zgadzają Oczko ).
Co jeszce musisz wziąśc pod uwagę, to fakt, że koniunkcja koniunkcji jest nierówna. Zależy ona od wielu czynników - w jakich znakach się one znajdują, w których domach, czy jest to horoskop dzienny, czy nocny, w jakich są obliczach i termach (choć nie wszyscy używają tych technik), gdzie masz ascendent - wszystko po to, żeby określić, która z tych planet jest dominująca. Potem oczywiście istotną sprawą są aspekty innych planet do tej koniunkcji. Tak więc jest to dość złożona układanka Uśmiech

Myślę, że przydałby ci się jakiś doświadczony astrolog, by dobrze i konkretnie na to pytanie odpowiedzieć, ale musiałbyś też podać konkretne dane (data, czas i miejsce).

Pozdrawiam
Aur Ganuz
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości