2 miecze i 8 mieczy
#11

Obie karty wykazują pewną „ bolesność „ to fakt.

Obie osoby z karty mają opaski na oczach ! więc obie czegoś nie dostrzegają jak potrzeba.
W przypadku 2 mieczy, człowiek jest istotą mobilną i skoro widać te skrzyżowane miecze, wystarczy zrobić konkretny ruch i wstać przy okazji, pomachać tymi mieczykami ( nie siedząc i nie czekając , bo wtedy to żadna walka czy obrona mając te mieczyki w takiej pozycji ), by je rozciągnąć w płaszczyźnie w powietrzu z poziomu intelektu, naszej percepcji ( który tutaj nam coś zaszwankował ) jako żywiołu powietrza przecież. Może też zdjąć potem opaskę i wtedy przejrzy na oczy jak się nie zablokuje tymi mieczami na poziomie ciała przecież. I sytuacja ta może ulec natychmiastowej zmianie o ile raczymy skorzystać z pomyślunku.

Helge napisał(a):8 mieczy to już 4x 2 miecze. to jest któryś z kolejnych etapów. opcji do wyboru może być więcej, rozmnożyły się też trudności i przeszkody. jedne rzeczy wykluczają inne rzeczy,
Dokładnie.
Tak w 8 mieczy tej mobilności nie widać ( mamy wyraźne ograniczenia ) i sprawa jest dużo gorsza jak Helge pięknie to ujęła jako kaliber sprawy ( 4x2).

ma_ewa01 napisał(a):wygląda mi to na bandaż

Tu 8 mieczy tej mobilności nie ma. Świetne stwierdzenie z tym bandażem do zapamiętania, jak dla mnie. Co zawsze w przypadku karty wskazuje na uwikłanie się w problemy zdrowotne z takim nastawieniem a w skojarzeniu z tym opatrunkiem może wskazywać na konieczną pomoc lekarską. Dzięki ci, przemawia to mnie.

noialbinoi napisał(a):2 mieczy-wewnętrzna blokada, czasem jako reakcja obronna, gdy zamykamy się-żeby nie dac się więcej zranic
No tak świetnie, gest skrzyżowanych mieczy ( np. z pola walki lub szermierki ) faktycznie może być postawą obronną. Dzięki.

Platon  cyt . : ” Ob­serwuj, słuchaj, rzad­ko osądzaj i nie chciej za dużo „.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości