2 miecze i 8 mieczy
#25

W naszej ostatniej rozmowie jedynie poruszyłam temat 8 Mieczy, a nie 2 Mieczy ... 8 Mieczy i twoja opinia na jej temat. Doskonale rozumiem to, że z całą pewnością nikomu nic nie chciałaś narzucać, oczywiście ja też nie. Jesteś dla mnie autorytetem, dlatego odważę się poruszyć pewne kwestie, ponieważ zawsze cenię twoje wypowiedzi ... Dziś to mnie poruszyło ... Nadal nie widzę w twojego uzasadnienia, które tłumaczy twoje własne wysunięte tezy na temat tej karty.  o co też prosiłam w swojej wypowiedzi. Problem w tym, że nie interesują mnie twoje skojarzenia, ponieważ każdy z nas może mieć własne, osobiste, inne, kwestia naszych doświadczeń, natomiast bardzo interesuje mnie to, skąd takie wnioski wyciągnęłaś, na jakiej podstawie ?? Za pierwszym razem swoją wypowiedź argumentowałaś wizerunkiem karty, potem już nie... a teraz też nie argumentujesz, jedynie rzucasz jakimiś tam stereotypami ... OK. Ciekawi mnie to, w jaki sposób doszłaś do tych wniosków, o których tutaj piszesz... 

Przede wszystkim jak zwykle swoją wypowiedź zaczęłaś od komplementów swojego przedmówcy w tym też i mnie ... a w tym temacie jest też Hyacynt ... Jak sama stwierdziłaś, toje słowa są jedynie dodatkiem do tego co on napisał. Ja swoją wypowiedź też odpowiednio argumentowałam... Ja nie prosiłam ciebie o to, abyś mi powiedziała o czym będzie mówić ta karta 8 Mieczy, ja prosiłam ciebie, abyś wytłumaczyła mi dlaczego twoim zdaniem może pokazywać to, a nie coś innego = 8 Mieczy. Ostatnie twoje wypowiedzi  w tym temacie są dla mnie nie zrozumiałe i tyle. Słowem nie odniosłaś się do astrologi, którą tak gorliwie poparłaś u Hyacynta. Ja osobiście zupełnie inaczej widzę tę kartę, nawet astrologicznie z Hyacyntem się nie zgadzam ... Dla mnie 8 Mieczy to Mercury z Saturnem  - Władza wykonawcza, a nie jak on to określił Jowisz w Bliźniakach. Merkury w Koziorożcu Nie znosi gadania o głupotach, rozmów nie na temat, miałkiej paplaniny. Rozmówca ma być przede wszystkim konkretny, wypowiadać się na temat, bez zbędnych wstawek. Taki Merkury może być oschły, złośliwy, sarkastyczny. Jego poczucie humoru przeważnie jest  ironiczne. W tej karcie nie ma ciepła i sympatii. Saturn w Koziorożcu Czas działać, inaczej zostaniesz w tyle. Nie możesz w nieskończoność odwlekać wzięcia się za te sprawy, do których uważasz, że jeszcze nie dojrzałeś. Spłać długi i zobowiązania wobec innych. Teraz chyba sama rozumiesz dlaczego ten temat po czasie poruszyłaś, a ja nie byłam wobec tego obojętna ... Cała 8 Mieczy, która jest definitywna
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości