Porównaie 3 denarów i 8 denarów
#30

chyba moje umiejetnosci wyslawiania sie sa niedostateczne Bezradny
oczywiscie, ze denary (miecze, kije) moga wychodzic w uczuciach
skoro jednak tytul watku byl "praca", to moim zdaniem bez sensu bylo mieszac do tego uwagi o uczuciach (choc "prace" mozna znalezc wszedzie),
w ten sposob osoba szukajaca tematu uczucia w 8 den/3 den nie odkryje, ze sa pod "praca" - chyba, ze przekopie sie przez ten akurat watek
jesli w tytule bedzie ogolnie - porownanie kart, to bedzie wiedziala, ze i o uczuciach moze tu cos znajdzie
jesli bedzie osobny watek na uczucia w 3 i 8 den -takze latwo odszuka
w przypadku, gdy o uczuciach piszemy w watku o pracy, byc moze osoba szukajaca info o uczuciach tu nie zajrzy

mozna zrobic watek "praca w 3 a 8 den", "uczucia w 3 a 8 den" (jesli bedzie taka potrzeba to jeszcze kolejny jakis temat)
lub ogolnie porownywac dwie karty - i wtedy tam mozna wpakowac wszystko - obojetnie, co
mieszanie tych dwoch opcji daje balagan, ci ktorzy pisali wiedza, gdzie szukac, ci ktorzy chca znalezc - nie

a w 9 monet i 9 pucharow nie ma w tytule, ze chodzi o motyw samotnosci - tytul pokazuje, ze jest to porownanie dwoch kart: 9 den i 9 puch
tak tez moze byc, to tez dobra opcja - tylko po co raz samemu zakladac ogolny watek porownawczy, a potem pisac, ze ogolne watki nie maja sensu, bo to prowadzi do zwyklego opisywania kart... nie jest to opisywanie calosciowe - a tylko porownawcze przeciez

szczerze mowiac, nie wiem, co zle tlumacze - ale juz trudno, lepiej nie potrafie
jesli uwazacie, ze sie czepiam - tez trudno, chcialam , zeby te opracowania byly bardziej czytelne (ich zawartosc)
dla osoby, ktora na poczatek przeglada tylko tytul watku i po tym sie orientuje, co w srodku
pomysl o porownywaniu kart, ktore sie myla czy sprawiaja problemy jest fajny, ale wykonanie tez sie liczy

moze Krysia zrobi pozniej porzadek i wywali moje posty, ktore nie sa zwiazne z tematem - coby nie zasmiecac watku
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości