Porównaie 3 denarów i 8 denarów
#31

Alateo, ja Ciebie z grubsza rozumiem, można by i tak, ale wówczas hasło 3 den a 8 den byłoby poddziałem a wątkami poszczególne aspekty i wtedy to by dopiero był bałagan, Chyba, żeby rzecz ująć w jakiejś interaktywnej tabeli z możliwościa dopisywania treści przez kolejne osoby.
Myślę też , że jak ktoś szuka, to znajdzie i szkoda na tę dyskusję na temat formy czasu i atłasu. Najważniejsza jest przecież merytoryczna zawartość wątku, zwłaszcza, że to uzupełnienie o znaczenia niejako oboczne nastąpiło samoczynnie w toku realizacji pomysłu. Po prostu może w wątku informacyjnym to mocniej naświetlić i już. Szczerze mówiąc Alatheo nie czuję się z tym komfortowo, bo wolałabym tę dyskusję prowadzić na temat wskazanyUśmiech. Mamy po prostu trochę inne spojrzenie na formę, a w naszej dyskusji zaczyna ona dominować nad treścią.
MOże róbmy swoje - dyskutujmy na temat wskazany, a co do formy, to pomyślimy. Przecież tu nic nie ma na stałe i przy pomocy Adm będzie można coś zmienić, jeśli w przyszłości wyłoni się jakiś consensusUśmiech. Alahteo , odłóżmy zatem ten niemerytoryczny spór. Zapraszam Cię serdecznie do wątków, bo cenię Twoje zdanie, wiedzę i doświadczenie. A potencjalny poszukujący i tak będzie miał z tego większy pożytek, nawet w takiej pomieszanej formie, niż jeśli znajdzie w tym wątku wymianę naszych poglądów na tytuł wątku.
Pozdrawiam Cię serdecznie
MUśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości