Porównaie 3 denarów i 8 denarów
#35

alathea napisał(a):rzeczywiscie, ta dyskusja n/t formy jest bezproduktywna
zaluje, ze ją zaczelam

mam prosbe do Krysi - moze zechcialaby usunac moje posty z tego watku poczynajac od tego -> http://www.dobrytarot.pl/posting.php?mod...4#pr146473 
Krysiu Kwiatek  i sorki za dodatkowa prace  Zawstydzony

Alathea, no cos Ty  Buziak . Po to jest forum, żeby dyskutować, wykuwać coś w ogniuUśmiech. Napisz mi szczerze, jeśli w czymś Ci uchybiłam, przepraszam  Buziak . Dla mnie nie ma nic złego w takiej dyskusji. Przecież nie musimy wszyscy być jednomyślni. Każdy ma prawo mieć swoje zdanie, moze też je zmienić pod wpływem  argumentów interlokutora. Ja sie z nim mogę zgadzać lub nie, ale jeśli mam na daną sprawę inny pogląd, to nie znaczy, że Twojego nie szanuję. Myślę, ze usunięcie Twoich postów byłoby ze szkodą dla wątku. Niech, jak mówi Krysia, zostaną, dając świadectwo, choćby temu, ze potrafimy rozmawiać i dopuszczamy inne poglądy niż nasze własne. Dla mnie to nie jest żaden dowód tzw czepialstwa, tylko dowód, że Tobie po prostu zależy, że chciałabyś, żeby było jak najlepiej.
Więc może zróbmy tak- jeśli ktoś widzi w jakiejs parze motyw przewodni i ma ochotę, niech sformułuje w tytule wątku z tym light motywem, jeśli woli bez, niech będzie tylko na sucho- nazwy kart do porównania. Chyba nie warto kopii kruszyć, bo i tak treść jest najważniejsza. Kto chce, to się dokopie, a kto nie , to znaczy, że na niego jeszcze nie pora by czytać nasze mądrości . I już. Może być ? Buziak
MUśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości