Porównaie 3 denarów i 8 denarów
#42

Zmieniłem tytuł ponieważ treść wątku (której nie będziemy zmieniać) wyszła poza dziedzinę pracy Uśmiech


Tutaj moja istotna uwaga, nie żebym się czepiał Oczko
3 denarów wg zamysłu autora nie przedstawia pracy zespołowej. Przedstawia rzemieślnika (rzeźbiarza) wykonującego zlecone czynności. Klecha i osoba towarzysząca (projektant/ka) pełnią tu funkcje kontrolną, sprawdzają czy rzemieślnik dobrze wykonuje zlecone zadanie i jak widać sa zadowolenie z jego pracy Tak Trudno tu mówić o pracy zespołowej w zwykłym znaczeniu, chyba że do "zespołu" wciągniemy projektanta, ale wcale nie jest konieczne, aby on tu był.

[Obrazek: 360_-_Waite_-_Scheiben_03.jpg]

8 denarów przedstawia natomiast kogoś kto dopiero się wprawia, szlifuje swój kunszt. Denary nie są jednakowe, jedne wieksze, inne mniejsze, to wyszło prosto, tam niekoniecznie itd.

[Obrazek: 360_-_Waite_-_Scheiben_08.jpg]

Zatem podobieństwo tych kart polega na pracy samodzielnej (przynajmniej dla mnie), a różnica jest na poziomie kunsztu. Na 3 denarów mamy cenionego fachowca, a na 8 pentakli praktykanta.



PS. Myślę że zawężanie wątków do poszczególnych dziedzin (praca, miłość itd.) nie jest dobrym pomysłem, ale decyduje założyciel wątku Oczko
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości