Warsztat 1 - Wydarzenie [rozwiązane]
#23

slawek_88 napisał(a):To ide na pierwszy ogień, trudne i dość ogólne pytanie, ale próbuje hehehe Rotfl (Jeszcze raz gratuluje pomysłu Buziak )

No więc:

Użyłem kilku układów
1) Krzyż celtycki: z przełożenia 4 monety (pod spodem 9 kielichów) Mag I (8 buł), 7 buław (Koło fort)
No wiec tu uzyskuje informacje o jakims może orzeczeniu, postępowaniu prawnemu w wyniku którego weszłaś być może w posiadanie czegoś, bądź zostało ci coś przepisane o co toczyła sie sprawa przez jakiś czas...
1. 6 buław
2. Głupiec
3. 3 moenty
4. 7 monet
5. Kapłan V
6. 9 buław (4 miecze)
7. Rycerz buław
8. Q kielichów (Cesarzowa)
9. Paź monet
10. Paź buław

Z tych kart rysuje mi się wydarzenie które postrzegać można w kategoriach zwycięztwa, na zasadzie utrzymania czegoś w posiadaniu, co kosztować mogło oddalenie od czegoś lub kogoś innego. Duży wpływ, mogła mieć na wszystko kobieta, lub po prostu wokół niej toczyła się ta kwestia. Moim zdaniem takim istotnym wydarzeniem mogło być coś co skutkowało po prostu przeprowadzką do miejsca które zostało tobie przepisane w może jakimś spadku...
Wydarzenie mialo miejsce gdy oddalilam sie od domu, przeprowadzilam sie na łozko po wypadku
Położyłem jednak dodatkowo również rozkład na 7 kart
Koło Fortuny, 4 kiel, 4 buł, 2 monety, Słońce, Król mieczy i 10 moent (dołożony król buław)

To mnie trochę podtrzymało w przekonaniu że sprawa dotyczyć mogła spraw mieszkaniowych w związku ze sprawami rodowymi. gdzie dużą rolę odgrywała urzedowość, może kościół, może inny ustrukturalizowany podmiot.

Co do odczuć powiedziałbym że były to uczucia pomieszane, niby radość, ale trochę wychodząca bokiem czasami.

Dziekuje za interpretacje Slawku .
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości