Biała szałwia
#11

No właśnie ta szałwia to czyni cuda. Ja ostatnio oczyściłem mieszkanie i powiem tka było od razu czuć ze jest inaczej. Lepiej sie spało taki blogi sen czyli cos o czym marzyłam. Dymiło sie strasznie w niektórych pomieszczeniach ale miałam to na uwadze, ze właśnie tak będzie. Podczas oczyszczania miałam zapalona biała świece. O wykonaniu rytuału otworzyłam wszystkie okna i wyszłam na pół godziny na dwór. Świece zostawiłam w zlewie tak by nic sie nie stało bo to wiadomo co może sie dziać....potem wrocilam...No jeszcze przez kilka godzin pachniało szałwia ale na spokojnie cały ten zapach znikł do wieczora. Gdy wrocilam właśnie w takim małym kominku zapaliłam świeczkę i wlałam trochę olejku sandałowego by przyciągnąć ta dobra energię. Ja na razie jest naprawde dobrze. Niedługo znowu chce oczyścić mieszkanie.
Rownież sama siebie okazałam szałwia i powiem tak! Wow!!!!! Poczułam sie tak jakbym straciła na wadze...jakiś taki spokój mnie naszedł...a 40min pózniej zmęczenie i co w koncu zasnęłam...i tego było mi trzeba. Polecam szałwię każdemu. Takie rytuały mozna śmiało robić, wiadomo z głowa i nie codziennie ale raz w miesiącu jak najbardziej.

A friend is one of the best things you can be and the greatest things you can have.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości