Paź (giermek) denarów
#8

Uwielbiam aurę tej karty, ten blask i tajemniczość. Źródło nowej idei, pomysłu życia który tworzy księżniczka denarów. Jej twarz jest skupiona, ubrana jest dostojnie. Ma zaokrąglony brzuszek  Kwiatek eh šliczna karta która wypadła mi czy bedę mamą. Przed tym wypadała mi księżniczka mieczy że to ja, buntowniczka z mieczem porywa się na cały świat. Dlatego jak wypadła mi ta karta czułam że dojrzałam do dania niwego życia które mnie zmieni. Ostatnią kartą która często mnie przedstawia to Cesarzowa, bo czuję się kobietą piękną i spełnioną, mimo trudności.


A więc księżniczka dla mnie to zmiana, nowe życie. W ręku nosi symbol Ying i Yang, dwóch sił które się uzupelniają. Może dlatego ma tyle siły by coś twkrzyć. To ona daje światło ktøre rozświetla ciemny las dookoła. A ten las był dla mnie zawsze symbolem mistyki, tego co noc skrywa tajemnicą. Ciemną stroną tej karty nie jestem do końca przekonana ale tak jakby była zbyt skupiona na tym co robi i nie patrzy się dookoła, ale to jedynie moje małe przeczucie.

Nie rozumiem jedynie dlaczego dzierży buławę w ręku.
[Obrazek: 2248b08fdba989f63d4e327100b40aec.jpg]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości