Warsztat 3 - Spotkanie [rozwiązane]
#23

Zgłaszam swój udział w warsztacie Oczko

Ja zrobiłam 2 rozkłady, na różne aspekty; talia - Victorian Romantic Tarot.
Jak wyglądało poznanie się, ogólnie, celtem:
1, serce problemu - 7 Mieczy
2 blokady - Odrodzenie
3 świadomość - Moc
4 podświadomość - 6 Mieczy
5 przeszłość - Demon
6 przyszłość - 10 Buław
7 podstawa, jaźń - Słońce
8 - wpływy zewn - 3 Buław
9 nadzieje, obawy - 10 Mieczy
10 wynik - 7 Monet
ost. Giermek Monet, Kapłanka, 8 Monet, 3 Monet

Relacje w chwili poznania:
Sarna:
karta charakteryzująca - 8 Monet
mentalnie: Kapłan
emocjonalnie: Rydwan
p. zewnętrzna: Cesarzowa
co wnosi: Królowa Mieczy
Mąż - karta charakteryzująca - 5 Buław
mentalnie: Słońce
emocjonalnie: Moc
p. zewnętrzna: 5 Monet
co wnosi: Królowa Kielichów
między Wami - Kochankowie
przebieg relacji: Demon
ost. Odrodzenie, Księżyc, Królowa Buław

Przede wszystkim mam wrażenie, że poznaliście się na wyjeździe, a przede wszystkim Ty byłaś w miejscu, w którym nie mieszkałaś. Bardzo silnie wybijają się monety, więc myślę, że miało to również związek z pracą - dla Ciebie mógł to być wyjazd zawodowy. Kosma zwracała uwagę na szkolenia, ale ja w oparciu o swoje karty bardziej obstawiałabym nie tyle na naukę, co wykonywanie jakiejś niekoniecznie ambitnej, sezonowej pracy - codziennie to samo. Myślę, że Twój przyszły mąż raczej również był pracownikiem w tym miejscu. Pokazują się karty komplikacji, które mnie skojarzyły się następująco: po pierwsze praca jakby na czarno, i do tego jeszcze jakby w trakcie okazało się, że coś jest tam nie tak, jak być powinno, np. miał być lepszy zarobek, a okazało się, że wyszły grosze, lub ktoś zwlekał z wypłatą. To jeśli chodzi o tło. Aha, moim zdaniem poznaliście się latem.

Mam także wrażenie, że w tamtym miejscu przeważały kobiety, mężczyźni byli w niedoborze Oczko Przyszły mąż czuł się szczęśliwy, widząc tyle kobiet wokół siebie Rotfl Myślę, że z racji niedoborów, mógł być celem "zaczepek" niejednej. Myślę, że jednak zaiskrzyło między Wami - można powiedzieć - jednocześnie. Ty się taka dojrzała pokazałaś w kartach, kontrolująca wszystko... Ty w postawie zewnętrznej masz Cesarzową, on 5 Monet - czy jest możliwe, że w jakiś sposób wówczas pomogłaś mu finansowo? Może został okradziony? Tak czy inaczej po jego stronie Słońce, Moc... po Twojej Cesarzowa, między Wami Kochankowie - chyba dosyć szybko relacja nabrała tempa. On wnosi Królową Kielichów, Ty Królową Mieczy - być może była jakaś kobieta, o którą byłaś zazdrosna, która również kręciła się w jego pobliżu? Trochę miałaś poczucie, że musisz o niego zawalczyć...?

Finalnie z tej podróży wracasz raczej nie z zyskiem finansowym, ale z zyskiem emocjonalnym.

Pomijając aspekt emocjoanalno-związkowy, mam też wrażenie, że trochę nerwów i walki o swoje mógł kosztować Was ten wyjazd.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości