Warsztat 6 - Obrazek [rozwiązane]
#10

no to mam chwilę, pomiędzy toaletą a łożkiem.. chciałam sobie dziś polepszyć stan zdrowia wątróbką.. to sobie pogorszyłam..

ale wracając do moich kart i uzupełnienia:

2 Mieczy podpowiada mi że obrazek mógł być gestem porozumienia, zgody.. zwłaszcza, że w Lili zyciu zaczynał się nowy etap w życiu.. myślę, że ten obrazek był takim gestem.. zapomnijmy o tym co było.. chyba, że Lila nie chciała tego obrazka w pierwszym momencie.. ale 2 Kielichów z przełożenia, podpowiadają mi że to była bardzo bliska osoba dla Lili, dlatego myślę, ze obrazek mógł być od mamy.. mam jako Krolowa Pucharów ciepła, kochająca, choć moze nie do konca rozumiejąca wybory Lili.. może nie mogła się pogodzić z tym, że Lila wybrała zycie w innym kraju, z daleka od Niej..

Paź Monet, 7 Mieczy, 4 Monety + Paź Buław
jesli zas o sam obrazek.. to wydaje mi się, że tam jest dwoch (3) młodych mężczyzn, którzy próbują coś ukryć, może coś przyworzą, może coś wyworzą.. może coś gdzieś im po drodze wypada.. Paź Monet może sugerować, że coś przynosi.. może tam dosłownie są pieniądze pokazane... jesli chodzi o kolorystykę, to nocna sceneria mi tu pasuje.. no i jak na początku pisałam, że karty kojarzą mi się z kolorem złotym.. 7 Mieczy może pokazywać rzeźmieszka.. może na obrazku znajodwać się jakiś dom, latarnia, albo światła z okien.. być może to obrazek z podróżnikami w drodze.. którzy szukają schronienia.. ? moze gdzies jakiś mężczyzna siedzi przed domem, gospodą?

to chyba to już wszystko.. nie mam siły za bardzo, choć układ mozna by rozpisać jeszcze bardziej.. Kwiatek
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości