helgowy horoskop
#1

zachęcona przez Hyacynta i interpretację wspólną horoskopu M. wrzucam swój urodzeniowy skontrastowany ze smoczym Cwaniak
miałam okazję ostatnio być u astrologa, i nie do końca jego odpowiedzi mnie usatysfakcjonowały, stąd zapraszam wszystkich do wspólnej interpretacji.
link do portretu tarotowego w ramach uzupełnienia: <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://dobrytarot.pl/viewtopic.php?f=47&t=3140">viewtopic.php?f=47&t=3140</a><!-- l -->

moje śliwki robaczywki:
1. Bliźniak i Rak istniejące razem
2. Bliźniak + ascendent w Strzelcu = duże znaczenie nauki w moim życiu, ciągła chęć uczenia się i doskonalenia, muszę wiedzieć wszystko, duża potrzeba niezależności i lotności
3. ważny punkt: ascendent Strzelec = Uran = I dom = duża indywidualność, duża potrzeba realizowania siebie niezależnie od innych, upór, ciągłe reformowanie siebie i otoczenia, bunt przeciw normom, trudność we wpasowaniu się w narzucone role, brak autorytetów, problemy zdrowotne?
4. Neptun w Koziorożcu = I dom = dociekanie sensu rzeczy, zadawanie trudnych pytań, intuicja działa w parze ze skupieniem, pozwala to dobrze rozumieć ludzi, problemy, sytuacje (astrolog powiedział, że mam taką intuicję, że powinnam widzieć na wylot wszystko), wrażliwość na sztukę i działalność artystyczna, duża empatia i wrażliwość na ludzi, chęć niesienia pomocy
5. Jowisz w Wodniku = II dom = duża tolerancja, poszukiwanie złotej ścieżki, idealnych rozwiązań, potrzeba niezależności, finansowo to dobre wyczucie szans, aczkolwiek zatrzymanie pieniędzy na dłużej bywa kłopotliwe
6. domy III i IV puste = ?
7. Wenus w Byku = V dom = umiłowanie wszelkiej sztuki, estetyki, piękna, kochliwość, uczuciowość, poszukiwanie miłości i delektowanie się uczuciami, zmysłami, duże pokłady emocjonalne i chęć ich zaspokojenia poprzez kreatywność, własną twórczość i relacje, duża doza ciepła i sympatii dla ludzi w ogóle
8. dom VI = Chiron, niestety nie wiem co oznacza
9. ważny dom VII: Słońce (w Bliźniętach) + Mars i Merkury (w Raku) = wszelkiego typu relacje z ludźmi wpływają na samopoczucie, samorealizację, jakość życia, są moją siłą napędową, duża potrzeba realizacji siebie w społeczeństwie, dialogu, ludzie i człowiek stanowią dla mnie wyzwanie, ciągłe poszukiwanie wymiany międzyludzkiej (zwłaszcza na poziomie intelektualnym, dyskusji - Merkury + Mars), relacji, które wzbogacą mój świat i gdzie ja też mogę je wzbogacić - także duża chęć pomocy ludziom, tu też kryją się minusy - łatwo mnie zranić, urazić, zmienić kompletnie mój nastrój, w związkach kieruję się przede wszystkim intuicją i ważna jest dla mnie wymiana najgłębszych myśli
10. Księżyc w Raku = dom VIII = głęboka uczuciowość, intuicja, wrażliwa psychika, empatia, wszystkie relacje międzyludzkie są głęboko przeżywane, bardzo intensywne i powodują oddanie całkowite, myślę, że tu też się kryje pociąg do tego co nieznane, tajemnicze, do rzeczy duchowych i wewnętrznych
11. dom IX - pusty = ?
12. Pluton w Skorpionie = dom X = wielkie pragnienie niezależności, realizacji pasji i siebie
13. Saturn w Skorpionie = dom XI = upór i poleganie na swoim osobistym doświadczeniu, duża chęć do kontrolowania sytuacji
14. dom XII - pusty = ?

z tego wszystkiego wyłania się dla mnie obraz strasznie niezależnej a zarazem nadwrażliwej kobiety... ale pisząc interpretację starałam się faktycznie wyłapać te aspekty - nieraz wstyd się przyznać - ale te najbardziej pasujące - ale "jaka jesteś, nie wie nikt" Bezradny
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości