Tarot - "wierzyć" czy nie?
#5

Pewnie,ze działa.Karty nie kłamią.Sama się o tym przekonałam.Choć nie mam żadnego doświadczenia.Trzy razy pytałam karty w sytuacjach,w których naprawdę potrzebowałam rady.Pierwsze zapytanie dotyczyło ladowania naszego samolotu w dniu 1.11.Roniłam łzy wpatrzona w ekran telewizora,kiedy uświdomiłam sobie,że przecież mam moje Karteczki i one napewno wiedzą co czeka pasażerów -i wiedziały,że będzie radość.Płakałam,ale już z radości.
Drugi raz,kiedy miałam wątpliwości co do ogłoszenia w sprawie psa.Ogłoszenie okazało się prawdziwe,a piesek jest już u swoich właścicieli.Znowu była radość.
Trzeci raz czy wygram w lotto? Oczywiście,ze nie,bo .......... powiedziały taką prawdę,ze purpury na twarzy nia zakrył nawet najlepszy puder.Gdyby powiedziała mi to prawdziwa wrózka poczułabym się obrażona,zraniona i byc może posądzałabym ją o jakieś podstepne wypytywania znajomych,czy nawet szpicli.Zrobiłam to sama sobie i dostałam prawdę w twarz,bez żadnego zmiłuj się,ze towar był i tak do wywalenia,a ten zdrowy kawałeczek dało sie jeszcze zjeść.
TAROT to prawda i sama prawda.Trzeba umieć ją przekazać,a jeszcze większa umieć przyjąć tą prawdę.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Tarot pytanie - przez Aloha999 - 03-02-2017, 09:21
Re: Tarot pytanie - przez LeCaro - 03-02-2017, 20:23
Re: Tarot pytanie - przez Eladiera - 04-02-2017, 19:14



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości