Tarot - "wierzyć" czy nie?
#32

Witajcie!!
Nie jestem znawca Tarota ale moge powiedziec ze jest w nich cos+ ktos kto moze to zobaczyc i przekazac zwyklemu smiertelnikowi co sie moze zdazyc lub na co Ma zwracac uwage.Moja przygoda z karatmi zaczelo sie od wizyty u pewnego pana,ktory mieszka niedaleko mnie i wrozy z kart klasycznych. No izaczol ten pan pierwszy rozklad( opadla mi szczena) potem drugi i terzeci... za duzo by pisac co mowil ale powiedzial ze bede mail 2 smierci w rodzinie,i ze bede trzymal dziecko do chrztu mialem wtedy 23lata( i rtaczej nie sodzilem ze kogos bede mogl trzymac gdyz nie mam rodzenstwa) I coz sie potem stale jakies moze 4 m-ce pozniej a dokladnie 1 listopada dostajemy telefon ze zmarla tesciowa mojego kuzyna i wojek 45 a 1.5r pozniej kiedy juz wyjechale,m z polski dostaje telefon ze kuzyn prosil ,mnie na chrzesnego swojego syna Bezradny wiec jesli w zwyklych kartach da sie cos zobaczyc i to przkazac To tym bardziej Tarot jest wiekszym przekaznikiem informacji(podam 2 zeczy z rozkladu Traota jaki postawil mi pan W londynie, rozpadal mi sie zwaizek pan powiedzial ze jest ktos 3ci ale ja znam moja ex na 100% by mnie z nikim nie zdradzila ajednak spotykala sie z kims innnym ale nie w celach wiadomo tylkoz szukala pocieszenia z tym pane gdy miedzy nami bylo zle, pan powiedzial ze bede mial doczynienia z mundurowymi z w zeszly wekeend wyladowalem na dolku na 18godz. 32 latka mam rozne chece sie robile i to byl moj pierwszy raz w celi..........)

Wiezyc czy nie wiezyc Mysle ze odpowiedz nasuwa sie sama........ cos w tym wszystkim jest.
Pozdrawiam goraco.....
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Tarot pytanie - przez Aloha999 - 03-02-2017, 09:21
Re: Tarot pytanie - przez LeCaro - 03-02-2017, 20:23
Re: Tarot pytanie - przez Eladiera - 04-02-2017, 19:14



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości