Tarot - "wierzyć" czy nie?
#36

Ja nie wiem kim jestem Myśli ale ponad rok temu miałem poważne problemy i wpadłem w magie Uśmiech Magia i tarot mnie pomogli i to bardzo dużo.
Pomogli wszyscy z tego forum za co dziękuje chyba większość zna jaka drogę przeszedłem i to była droga expresowa szybka Ok
tylko dziś została ciekawość czasem lubię sprawdzić coś zapytać i to tylko o ducha swego i tak tego nie biorę do siebie bo to generuje inny mózg .
Trochę pracy mam przed sobą .
Ogólnie dziś nie potrzebuje kart jakich mam pytać jaką drogą iść , ja jestem od tworzenia swojego świata i ja decyduje co ma być Ok może opiekunowie i aniołowie , Bóg ma inie zamiary wobec mnie i może karta to pokaże ale wole powiedzie co ja chce i jakie ja mam plany bo to moje Zycie i Umiem sam zadecydować Uśmiech
Na pewno karta ma wpływ na nas bo zostaje nam podana wróżba i aktywuje to proces w mózgu ja usłyszałem teraz ze mam dużo energii ,dusz jakiś tam , koło mnie i korzystają z mojej energii i mój mózg to nakręca ze jestem słaby i tak dalej Krzyk Tylko mnie ratuje słowa pana Andrzej jaki powiedział ze to wizja tej pani kogoś obcego nie moja Uśmiech
Mój mózg zmusza mnie szukać coś robić w tym kierunku bo usłyszał zagrożenie usłyszał ze to trzeba odprowadzić i tak dalej jest alarm Boi się teraz tylko ja zadecyduje co dalej trochę w nierównej walce :violence-hammer: :violence-stickwhack: :violence-duel: Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Tarot pytanie - przez Aloha999 - 03-02-2017, 09:21
Re: Tarot pytanie - przez LeCaro - 03-02-2017, 20:23
Re: Tarot pytanie - przez Eladiera - 04-02-2017, 19:14



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości