Tarot - "wierzyć" czy nie?
#38

Hej,
Nigdy nie przez myśl mi nie przeszło, że będę mieć własną talię. Po prostu nie planowałam tego, nawet nie przypuszczałam, że tak mogłoby się kiedyś wydarzyć. Jakaś abstrakcja. Nie wiem co się stało, kilka dni temu zwyczajnie wstałam, zrobiłam sobie jak zwykle kawę, włączyłam komputer i ogarnęła mnie taka myśl. Zaczęłam szukać w internecie informacji o Tarocie. Jak zahipnotyzowana, dotarłam do bardzo ciekawych stron i bach! tego samego dnia wieczorem zamówiłam własną talię. Nie wiedziałam po co i dlaczego, poczułam taką potrzebę...a na Tarocie nie znam się w ogóle.
Dzisiaj dotarły do mnie. Odpakowałam i położyłam na stole. Nie ruszałam ich parę godzin, nie czułam potrzeby, chciałam to zrobić na spokojnie i chciałam poczuć odpowiedni moment. Dopiero wieczorem poczułam bardzo pozytywne emocje i wyruszyłam w stronę stołu się z nimi przywitać. Rozłożyłam dziś 4 razy karty (oczywiście z książką na kolanach, w ramach pomocy)+( p.s. za każdym razem prawie wszystkie karty jakie wyciągnęłam to Arkana Wielkie choć nie wiem na czym polega różnica między AW i AM w znaczeniu)

Czy wierzyć? Ja jestem w szoku, bo nie spodziewałam się, że karty moje będą mi opowiadać historie. Posiłkuję się wiedzą z książeczki, mam w zakładkach kilka obszernych porządnych opisów i interpretacji i na tym się opieram ale hasła na każdej wybranej przez mnie karcie oddawały celnie odpowiedź na moje pytania i sytuacje. Choć nie znam na pamięć znaczenia, czytam w międzyczasie ale tak dosadnych odpowiedzi naprawdę się nie spodziewałam. Aż łezka mi się w oku zakręciła (w dobrym tego znaczeniu, pozytywna łezka).
Ja nie wątpię w to, że karty mówią. Ale nie oceniam kogoś kto nie wierzy. Mnóstwo ludzi nie mając nigdy styczności z Tarotem NIE WIERZY, ja sama jestem tego najlepszym przykładem. Ach, ten Los przewrotny Uśmiech
Cieszę się jak dziecko Rotfl
No i chciałam się pochwalić, że już mam własna talię Rotfl
Pozdrawiam ciepło
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Tarot pytanie - przez Aloha999 - 03-02-2017, 09:21
Re: Tarot pytanie - przez LeCaro - 03-02-2017, 20:23
Re: Tarot pytanie - przez Eladiera - 04-02-2017, 19:14



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości