Horoskop urodzinowy Dobrego Tarota
#1

W zwiazku z urodzinami wpadlem na pomysl aby uscislic date urodzin DT i w zwiazku z tym apeluje do wszystkich nestorow forum , a przede wszystkim Tarofidesa o podanie dokladnej daty , godziny pierwszego postu oraz miejsca pobytu zalozycielskiego serwera DT - tzn. kiedy i gdzie powstal na forum publicznym Dobry Tarot.

Chodzi o czas pierwszego postu zapisany data elektroniczna, oraz miejsce serwera (lokalizacje fizyczna - moze byc tylko miejscowosc bez adresu).

Po uscisleniu daty oraz miejsca mam zamiar sporzadzic horoskop powstania (narodzin DT) - jest to wazne z punktu widzenia zywotnosci forum, oraz aby przewidywac daty sprzyjajace i niesprzyjajace forum , a takze aby astrologia opisala okolicznosci narodzin oraz cechy zalozycielskie forum. Nieprzypadkowo zalozycielem jest Blizniak , ktorego wladca jest Merkury poniewaz znak Blizniat i pozycja Merkurego beda kluczowe w tym horoskopie....Moja intuicja podpowiada mi ze koniecznie trzeba taki horoskop sporzadzic.
Takie horoskopy posiadaja statki, samoloty i rozne stowarzyszenia , wiec podejmuje sie zadania aby taki horoskop sporzadzic. Do interpretacji zaproszeni sa wszyscy , ktorzy chca lub czuja sie na silach mi pomoc w tym zboznym dziele ...

A teraz pytam jak Towarzysze za dawnych lat : POMOZECIE ?

:occasion-birthday:

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości