IV - Cesarz (Władca, Imperator)
#13

Cesarz ma kilka podstawowych odwołań:
  • Władza i kontrola. (Archetyp władcy)
  • Skupienie na pracy i budowaniu materialnego bezpieczeństwa.
  • Męska energia. (Archetyp mężczyzny, ojca)
A więc w pytaniach ogólnych trudno określić o co dokładnie chodzi. Wróżka oczywiście może wyczuć. Sąsiadujące karty mogą też ukierunkować.
Wielkie osiągnięcia... trudno powiedzieć. Ja bym powiedział, że ciężka praca, zaangażowanie się w coś, przyjęcie odpowiedzialności. Ma wiele wspólnego z numerologiczną 4 - praca, kontrola, bezpieczeństwo, zasady, ograniczenia. Z kolei astrologicznie przypisywany jest mu Baran - męska energia, inicjator, wódz.

Jeśli chodzi o to co mi do tej pory pokazał w praktyce to w kolejności malejącej:
  • Praca - nowa praca, aktywność zawodowa jako taka, obowiązki służbowe.
  • Firma. Pracodawca. Szef. Decyzja po stronie pracodawcy.
  • Konieczność wzięcia na siebie odpowiedzialności, bycia silnym, twardym i konsekwentnym.
  • Partner kobiety - obecny lub były.
W aspekcie uczuć będzie mieć to samo znaczenie, ale dodatkowo może po prostu wskazywać na mężczyznę. Dla kobiety to może być partner. Jak ja to zawsze mówię - Arcykapłan to twój ojciec, a Cesarz to ojciec twojego dziecka (i analogicznie Z Arcykapłanką i Cesarzową).
A więc w miłości może pokazywać zarówno ważnego mężczyznę jak i skupienie na pracy (czyli w zasadzie przeciwną odpowiedź).
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości