IV - Cesarz (Władca, Imperator)
#18

Z twojego opisu wynika, ze twój IV Cesarz jest jedynie przedłużeniem pochwy III Cesarzowej ... (chciałam napisać cipki, ale się powstrzymałam  Rotfl)
Z tą walecznością u niego ja bym uważała, on od tego ZAWSZE ma odpowiednich ludzi , nawet całą armię, za to w zbroję w Arkanach Wielkich, chętnie ubiera się jeździec z karty VII Rydwan ... i wyrusza podbijać i poszerzać cesarskie imperium ... 
Uważam, że mój IV Cesarz nie myśli o dalekosiężnych planach, raczej skupia się na tu i teraz, aby to właśnie było doskonałe. Masz rację, że jak buduje dom - to taki, by starczył na pokolenia, lecz z kosztami wcale nie musi się liczyć ... On po prostu je ma, albo dąży do nich i to za wszelką cenę. Skarbiec u niego zawsze ma wydatki, a to na dom, a to na polityków, a to na wojnę .... lub świeci pustkami, wówczas może stać się tyranem ... 
Może dopełnić kartę III Cesarzową, ona - Matka, on - Ojciec 
IV Cesarz to WOLA i może być egoistyczny, co później łagodzi karta V Kapłana, która ma moc powstrzymania chcicy u IV Cesarza, po przez ustanowienie mocy lub organizacji, nawet tej cyklicznej organizacji. Może również służyć do ochrony i mówi o osiągniętej wielkości i znaczeniu czyli tą wielkość i chwałę, IV Cesarz ZAWSZE będzie potrzebował podkreślać ... bez niej jest nikim lub kimś innym, bardzo negatywnym i będzie potrzebować rozgrzeszenia, które jedynie może dać mu V Kapłan.
IV Cesarz nie planuje dalej, sama liczba 4 na to mu zbytnio nie pozwala, tu i teraz się liczy ...  W ten sposób uosabia materialny świat, strukturę i porządek oraz równoważoną obfitość cesarzowej oraz czysty instynkt... A jak wiemy, w instynkcie NIE MA planowania... 
IV Cesarz plotami się nie zajmuje, to III Cesarzowa do tego bardziej jest skłonna, on zwykle jest mądrym człowiekiem, który dobrze panuje nad sobą, a podczas podejmowania decyzji opiera się na własnym umyśle i nie sugeruje się plotami, nie jest aż tak bardzo zniewieściały ... Z całą pewnością nie ulega plotkarskim wpływom ... więc można sobie pofolgować pod jego rządami, ale wszystko do czasu ... jak ojciec przyparty do muru ...


Twój IV Cesarz 

   

Mój IV Cesarz - Kazimierz III Wielki

   

Przepraszam, ale takie mam skojarzenia ...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości