Warsztat 10 - Wydarzenie [rozwiązane]
#2

wydaje mi sie ze to ma zwiazek z twoja praca, z czym na czym zarabiasz, czemu poswiecasz czas. Nie wiem kim jestes z zawodu,ale to moze byc jakies szkolenie. Obok pokazaly mi sie karty jakis kursow i zaliczeń. Chyba masz jakies nowe kwalifikacje po tym spotkaniu. Udało ci się zaprezentowac swoje umiejetnosci, porozmawia z ludzmi,nawiazac nowe kontakty. Nie bylo to jakies spotkanie w ktorym tylko bylas sluchaczem, tutaj widze ze chyba jakos aktywnie bralas w tym udzial, moze to jakis kurs, gdzie czegos uczylas sie w praktyce. Widac ze ci sie podobalo.
Na pytanie gdzie to bylo karty pokazaly mi miedzy innymi Rydwan i przed nim 4 bulaw - mysle ze musialas wyjechac ze swojego miejsca zamieszkania, ale Rydwan pokazuje mi sie jakos cos bliskiego - nie jakas swiatowa wyprawa tylko raczej wyjazd gdzies za miasto.
A na pytanie jak sie o tym dowiedzialas wyszedl mi miedzy innymi As bulaw i ŚWIAT sadze wiec ze po obrazach z moich Roots of Asia to dowiedzialas sie o tym chyba z Internetu po prostu

Rozpisalam sie a tu sie okaze ze bylas na koncercie rockowym i bedzie glupio z taka moja interpretacja Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości