Intuicja, przeczucia które się sprawdziły...
#15

Z wygranymi w totolotka to można mieć przeczucia Uśmiech Myślę, że nikt nie miałby pretensji, że posiada taki dar hihihi Uśmiech


Ostatnio staram się czytać na temat intuicji, jak już jest to trzeba nad nią popracować, czas się z tym zmierzyć Uśmiech .Przeglądając strony w internecie natknęłam się na pewien cytat i musiałam wam go tutaj wrzucić bo w pełni odpowiada temu co może spotkać kogoś kto ją ma Uśmiech 
"Intuicja żyje swoim własnym życiem. Czasem grzmi głośno, jak wodospad Niagara, innym razem szepcze do ucha nieśmiało, jak spłoniona wstydem panienka. Ale za każdym razem zabiera głos niespodziewanie, akurat w takim momencie, w którym wydarza się coś ważnego". 

Mi przypadł do gustu artykuł z tego linku: https://zenforest.wordpress.com/2009/01/...-intuicji/                          
 Chętnie poczytałabym jakąś książkę. Znacie może coś ciekawego związanego z intuicją?

Jednorożec LeCaro- masz rację ta niewiedza jest "darem". Ile razy wolałabym nie wiedzieć.

(20-08-2017, 18:04)jukinia napisał(a):  Moja intuicja niestety  jest bardzo rozwinieta ja czuje kto cos za moimi plecami planuje i zawsze to sie sprawdza oczywiscie ze te najgorsze rzeczy wyczuwa szybko co do lepszchych nie mam  jej tak rozwinietej

A ćwiczysz jakoś swoją intuicję?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości