Podporządkowanie wróżbie
#21

Witam wszystkich serdecznie!

Postanowiłam zamieścić ten wątek gdyż przeczytałam dziś myslę ważne rzeczy na temat nadużywania wróżb oraz... ich sprawdzalności.
Po krótce streszczę opinie na ten temat pewnej znanej i doświadczonej wróżki.

Ciekawe co wy o tym sądzicie? Myśli temat poddaje do dyskusji. Uśmiech

1. Nadużywanie wróżb jest niebezpieczne i często wprowadza wiecej zawirowania w zyciu niz pomaga.
2. Najwieksza sprawdzalnosc maja osoby, ktore pierwszy raz sobie wroza lub korzystaja rzadko i to z jednej wrozki.
3. U osób tak zwanych "zaliczających wiele wróżek " karty już nie są tak precyzyjne i nie jest to wina osoby wróżącej .
4. Czasowosc w kartach to czynnik najmniej sprawdzalny.
5. Kolejny czynnik fora ezoteryczne ,sama idea jest dobra, problem jednak w tym że ludzie kiedy coś jest za darmo nadużywają tego ,i szkodzi to obu stronom.Fora są dobre tylko osoby korzystające powinny zachować w tym umiar i traktować to na równi z płatnymi czyli wróżyć sobie co jakiś czas.
6. Kolejna rzecz czy lepiej wróżyć u osoby znanej czy kogoś z forum?
Jak trafi sie na forum na osobę zdolną z darem może być lepsza od tej z wieloletnim stażem ,tutaj nie ma reguły. Zamiast bazować czy to sławna znana wróżka ,lepiej zasięgnąć opinii innych np. koleżanek znajomych itp. aczkolwiek trzeba pamiętać o tym że jeśli moje wróżby sprawdziły się koleżance to nowa osoba nie ma gwarancji ze jej tez się sprawdzą ...


Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
zła wróżba, a strach przed jej konsekwencjami - przez wako - 12-06-2018, 16:42
Uzależnienie!!! - przez HelgaXXX - 11-02-2019, 10:39



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości